Buradasınız : Ana Sayfa //Spor//15 Aralık 2011 UEFA İddaa Tahminleri

15 Aralık 2011 UEFA İddaa Tahminleri

Bu akşam UEFA Avrupa Ligi son maçlarının ağırlıklı olduğu bir iddaa programı iddaaseverleri bekliyor. Gruplarda son maçlar olması nedeniyle takımlar bir üst tura çıkabilmek için kendilerine gerekli olan skorları elde etmek için mücade edecekler. Biz de bu faktörü göze alarak sizler için ince bir değerlendirme yaparak 15 Aralık İddaa Tahminleri‘mizi çıkarttık.

iddaa tahminleri yorumları

iddaa tahminleri yorumları

15 Aralık 2011 İddaa Tahminleri

İddaa kodu 555 : A grubunda gruptan çıkmayı garantileyen PAOK ile karşılaşacak olan Rubin Kazan’ın bu maçtan alacağı 1 puan bile gruptan çıkması için yeterli olacak. Bundan dolayı bu maçta tahminimiz 0-2 çş.

İddaa kodu 557: A grubunun diğer karşılaşmasında Shamrock’a konuk olacak olan Tottenham, bu maçtan farklı galip gelip Rubin Kazan’ın farklı yenilmesini bekleyecek. Bundan dolayı bu maç için tahminimiz handikaplı 2 ya da üst.

İddaa kodu 552-553 : B grubunda bu akşam alınacak sonuçlar ne olursa olsun, grupta şu andaki sıralama değişmeyecek. Bundan dolayı bu iki maçta hiçbir iddiası olmayan takımların açık bir futbol sergileyeceklerini düşünüyor ve iki maç için de tahminimizi üst olarak belirliyoruz.

İddaa Kodu 560: G grubunda mutlak galibiyete ihtiyacı olan Austria Vienna’in bu maçı farklı kazanacağını düşünüyoruz ve iddaa tahminimiz handikaplı 1.

Bizim tahminlerimiz bu kadar değerli iddaaseverler. İddaadan kazanmanın tek yolu az ve öz maçla oynamaktır. Bunu hiçbir zaman unutmayın.

 

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap