Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Oğulcan Engin – Aslışah Alkoçlar Sevgili mi?

Oğulcan Engin – Aslışah Alkoçlar Sevgili mi?

Seda Sayan’ın futbolcu oğlu Oğulcan Engin ile Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar Aşkı

Magazin habercilerinin Şarkıcı Seda Sayan’ın futbolcu oğlu Oğulcan Engin ile Türk sinemasının en önemli isimlerinden Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar, ilk kez İzmir Çeşme’de birlikte görüntülemesi ve arkadaşız açıklamasının ardından magazin basının ele geçirdiği son fotoğraflar ikili arasında bir aşk yaşandığına yönünde yorumlandı.

Oğulcan Engin ile Aslışah Alkoçlar‘ın Çeşme tatili sırasında yakınlaştıkları haberleri geçtigimiz günlerde magazin basınının gündemi oldu. Engin ve Alkoçlar’ın, Çeşme tatilinde Arda Turan, Sinem Kobal çiftiyle çektirdikleri samimi fotoğraf, yeni başlayan aşkın kanıtı olarak gösterildi. İkilinin birlikte ilk fotoğrafları ise Çeşme’de bir plajda çekildi.

Yaz sezonunun başından beri tatilini Çeşme’de yapan, eğlence gecelerinin gediklisi olan Oğulcan Engin, bir aydır birlikte oldukları ileri sürülen Aslışah Alkoçlar ile özel plaja geldi. Denize girmeye hazırlanan Aslışah Alkoçlar bu sırada kamera ve objektifleri görünce büyük panik yaşadı. Hemen Oğulcan Engin’i uyaran Alkoçlar panikle beach clubın iç tarafına yöneldi. Daha önce “Sadece arkadaşız” diyen ikili denize girmekten de vazgeçti.

ASLIŞAH ALKOÇLAR KENDİ OTELİNİ İŞLETİYOR

Türkiye’nin köklü otelcilerinden olan Alkoçlar Ailesi’nin en küçük ferdi de aile mesleğini seçti. Alkoçlar Otelleri’nin sahipleri Gülşah-Ender Alkoçlar çiftinin küçük kızları Aslışah Alkoçlar, Çesme Alaçatı’da bir butik otel açtı. Henüz 19 yaşında olan Aslışah Hanım, Alaçatı’nın meşhur sokağında, kendi adını taşıyan beş odalı butik otelle hem iş hayatına, hem de aile mesleğine ilk adımı atmış oldu.

Oğulcan Engin - Aslışah Alkoçlar

Oğulcan Engin – Aslışah Alkoçlar

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap