Buradasınız : Ana Sayfa //Ekonomi Haberleri//18 Bin Sözleşmeli Belediye Personeline Kadro Gelecek mi? 04.11.2012

18 Bin Sözleşmeli Belediye Personeline Kadro Gelecek mi? 04.11.2012

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, belediyelerdeki 18 bin sözleşmeli personelin kadroya alınması için Çalışma Bakanı Faruk Çelik’e talimat verdi.

---Sponsor Reklamlar---

20121104-170855.jpg

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu da yaptığı yazılı açıklama, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyelerdeki sözleşmeli personelin kadroya alınmasına yönelik çalışma yapılması için talimat verdiği bilgisini, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’ten aldıklarını bildirdi.

---Sponsor Reklamlar---

Google Aramaları:

Etiketler:

1 Yorum yapılmış " 18 Bin Sözleşmeli Belediye Personeline Kadro Gelecek mi? 04.11.2012 "

  1. CANER diyor ki:

    belediyelerdeki taşeron işçiler için konuştuklarınız boşmu dolumu beklemekten sıkıldık 1 gün ölmek için hergün yaşıyoruz içinizden biriyim diyorsunuz öyleyse açın halinden anlarsınız boşa geçen yıllar hak edemediğimiz tazminatlar ve daha neler neler. eğerki bu kadar yıldır birşey yapamadıysanız GİDİN yapacak birisi gelsin. Nasılki bize 740 liraya çalışacak çok insan var demesini biliyorsanız bizde sözleşme yada iş güvencesi vs adım atmasını bilen birisini seçmeyi biliriz artık sabır diye birşey bilmiyoruz vaatlerede karnımız yeterince tok. bilmem anlatabildikmi?

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica