Buradasınız : Ana Sayfa //Burç Yorumları//2013 Koç Burcu İş Para ve Kariyer

2013 Koç Burcu İş Para ve Kariyer

2013 Koç Burcu İş, para ve kariyer olanakları

Koç ve yükselen burcu Koç olanlar son iki yıldır değişim rüzgârları getiren Uranüs etkisi altına girdiler. 2013 yılı boyunca Koç burcundaki transitine devam edecek olan bu gezegen beklenmedik gelişmeler, yenilenme ve farklı davranma arzularını getirecektir. Özellikle 29 Mart – 2 Nisan arasında doğmuş olan Koçlar bu yıl Uranüs’ün etkisini çok daha fazla hissedecekler. Tek başınıza hareket etmek, bireysel davranışlarda bulunma isteğiniz çoğalabilir. Burcunuzda transitine devam eden Uranüs etkisiyle ortaklıklarınızda ve çevrenizle ilişkilerinizde özgürlüğünüzü ön plana alabilirsiniz. Kopuşlar, ayrılıklar, yer değişiklikleri ve yeni başlangıçlar bu yılın ana gündeminde olabilir. Cesur yaklaşımları içine girerken dengeleri korumalısınız. Güdüsel tepkilerinizi, ani çıkışlarınızı ve öfkenizi iyi kontrol etmelisiniz.

2013 Koç Burcu İş Para Kariyer

2013 Koç Burcu İş Para Kariyer

2013 yılında dikkat etmeniz gereken konuların başında ortak finansal alan geliyor. Başkalarıyla birlikte hareket etmek durumunda olduğunuz maddi konularda daralma ve sıkışma yaşayabilirsiniz. Ekim 2012’den itibaren Akrep burcuna geçmiş olan Satürn yaklaşık 2 yıllık transiti süresince sizi finansal konularda çeşitli testlerden geçirecektir. Banka işlerinde, kredi kullanımlarında, sigorta ödemelerinizde çok bilinçli ve iyi bir plan eşliğinde hareket etmelisiniz. Alacak-verecek dengelerini kontrol etmeyi ihmal etmemeli, bütçe planlamanızı mantıklı bir şekilde yapmalısınız. Eşinize veya ortağınıza ait olan paraya erişiminizde veya bu kaynakları kullanımınızda engellerle karşılaşabilirsiniz. Miras veya başkalarından gelecek maddi beklentilerinizde de yasal prosedürler, devletle ilgili evrak işleri çeşitli gecikmelere neden olabilir.

Dönüştürücü etkiler getiren ve güçlenme arzusunu artıran Plüton gezegeni de kariyer ve toplumsal statünüzü temsil eden yaşam alanında 2008 yılından beri başlamış olduğu transitine 2013 yılında da devam ediyor. Bu zorlayıcı transitin etkisi 29-30-31 Mart ve 1 Nisan doğumlu Koç’lar 2013 yılında herkesten daha yoğun hissedecekler. Kendinizden daha üst pozisyondaki kişilerle paylaşımlarınızda sıkıntılar, güç mücadeleleri olabilir. Soğukkanlı, mantıklı ve stratejik olmak zorundasınız. Devletle veya yönetsel konularla ilgili baskılar altında sorumluluklarınızı ciddiyetler yerine getirmeli, sabırlı olmalısınız.

2013 yılının ilk yarısında iletişimsel ve eğitsel alanda işleriniz çok rahat ilerleyebilir. Şans gezegeni Jüpiter’in Haziran sonuna kadar İkizler burcunda yapacağı transit size kısa seyahatler, yakın çevre bağlantılı paylaşımlar ve insan ilişkileri konularından gelecek fırsatlara işaret ediyor. Bu transit altında paylaşım ağınızı genişletebilir, eğitsel alanda büyüme planlarınız varsa uygulamaya geçirebilirsiniz. 2013 yılının Temmuz ayından sonraki ikinci yarısında yuva, aile ve yerleşim yerinize ait konularda şanslı olacağınız bir döneme gireceksiniz. Bu zaman dilim içerisinde toprağa, gayrimenkule ait yatırımlar, ev ve ailenizi ilgilendiren pozitif gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni bir ev veya taşınmaz mülke sahip olma fırsatları karşınıza çıkabilir. Evden, ailenizden, yakınlarınızdan daha fazla destek bulabileceksiniz. Evde genişleme ve ailenizde büyüme de yaşanabilir. Yerleşim yerinize ait pozitif gelişmeler, tamirler, yatırımlar ve size daha fazla konfor ve keyif verecek imkânları söz konusu olabilir.

Enerji ve mücadele gezegeni Mars 2013 yılının Mart ayına kadar sizi kontrolünüz dışında gelişen olaylar ile ilgilenmek durumunda bırakabilir.

12 Mart – 20 Nisan arasında Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Mars sayesinde enerjinizi daha atak ve mücadeleci biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu dönemde, pek çok alanda fiziksel açıdan da çok aktif olabilirsiniz.
20 Nisan – 31 Mayıs arasındaki dönemde harcamalarınızı kontrol altında tutmakta zorlanabilirsiniz. Tüm enerjinizin odak noktası maddi konulara ve para kazanma yöntemlerinizi artırmaya yönelebilir. 15 Nisan ile 9 Mayıs arasında Venüs desteği ile gelirinizde artış olabilir. Ancak keyiflere yönelik harcamalara dikkat etmelisiniz.
13 Temmuz – 28 Ağustos arasında ailevi sorumluluklar veya yerleşim yerinizle ilgili konular nedeniyle kariyer alanına gereken zamanı ayırmakta zorlanabilirsiniz.
11 Eylül – 7 Ekim arasında ortak finansal alandan gelecek kazançlarınız olabilir. Banka, sigorta, miras, kredi, alacak veya ödeme konularında olumlu gelişmeler yaşanabilir.
15 Ekim – 7 Aralık arasında tüm enerjininiz iş ortamınıza ve çalışma hayatınıza odaklayabilirsiniz. Hizmet verdiğiniz ve aldığınız konularda, yanınızda çalışan kişilerle paylaşımlarınızda organizasyonel sebeplerden kaynaklanan aksaklıklar olabilir. Bu süre içinde özellikle 5 Kasım’a kadar olan zaman dilimi seyahatlere, akademik çalışmalara, medya ile ilgili konulara, yurtdışı ve yabancılarla bağlantılı işlere odaklanmak için uygun olacaktır.
2013 yılı içinde yaşanacak olan Merkür retro dönemlerinde yeni kontratlar imzalamamaya, yeni iş başvuruları yapmamaya ve emlak satın almamaya özellikle dikkat etmelisiniz.
2013 yılının sonunda 21 Aralık’ta başlayıp yaklaşık 1,5 ay devam edecek olan Venüs retro hareketi sizi kariyer alanında, kazanç beklediğiniz işlerde ve üstünüz pozisyonunda bulunan kişilerle ilişkilerinizde bazı sorunlarla karşılaştırabilir.

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap