Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//2015 Promosyon Trendleri Nelerdir?

2015 Promosyon Trendleri Nelerdir?

Firmalar için yılbaşı promosyonlarının önemi tartışılmaz… Eski adıyla eşantiyon, yeni adıyla promosyon kelime anlamı özendirme demek. Yani, firmanızın marka bilinirliliğinin artması, ürün veya hizmetlerinizin hedef kitlenize kolaylıkla ulaşması ve sürümünün sağlanması için mutlaka promosyon çalışması yapmanız gerekiyor. Bunun da en kolay yolu, yaklaşan yılbaşı ile birlikte dağıtacağınız promosyon ürünleri…

doyuk

Promosyon ürünler, müşterilerinize kendinizi ifade edebilmeniz için sıklıkla başvurulan ve diğer tanıtımlara göre (TV reklamları, yazılı basın reklamları, billboardlar vb.) maliyeti çok daha düşük olan bir pazarlama yöntemidir. Bu ürünlerin genelde günlük hayatın içinde kullanılan ürünlerden seçilmesi ve uzun zaman kullanılabiliyor olmaları, hem reklamınızın uzun süreli olmasını sağlar, hem de beklemediğiniz yollarla hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olur. Yapılan araştırmalarda, üstünde telefon numarası ve firma logosu olan bir anahtarlık veya bir çakmak, gün içinde ortalama reklamın ulaşabildiği hedef kitlenin çok üstünde kişiye ulaşabiliyor. Bunu, yapılan binlerce anahtarlık veya çakmak olarak düşündüğünüzde reklamlar gerçekten iştah açıcı bir boyuta ulaşıyor. Diğer bir deyişle, doğru ürünle birlikte yapılan doğru promosyon, size mutlaka yüksek satış olarak geri dönüyor.

Peki, promosyon ürünlerini seçerken nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Gelişen teknoloji ile birlikte klasik promosyon ürünlerin yerine, artık daha teknolojik oyuncaklar kabul görüyor. Özellikle mobil şarj cihazları, usb bellekler ve usb çoklayıcılar 2015’ in trend promosyon ürünleri arasında…

Eylül 2009’da, İzmir’de kurulmuş olan Doyuk Promosyon, sizin tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Çeşitli teknoloji ve promosyon ürünlerinin ithalatını başta Çin olmak üzere, diğer Uzak Doğu ülkeleri ve Avrupa’dan yapan firma, yurtiçi toptan ve perakende satışıyla müşteri memnuniyetinden ödün vermeden kaliteyi hedefliyor.

Doyuk Promosyon, her hafta ithalatını gerçekleştirdiği ürünlerle hem yüksek sayıda sipariş veren kurumsal müşterilerine hizmet veriyor, hem de küçük firmaların düşük adetli siparişlerini uygun fiyata karşılayabiliyor. Firma, klasik promosyon ürünlerinin yanı sıra usb bellek, mouse, araç ve mobil şarj cihazları, selfie stickler, elektronik broşürler gibi teknolojik ürünlerin kalitesinde de iddialı. Ayrıca firma, alibaba.com gold üyesi ve TSE’nin verdiği Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi sahibi.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap