Buradasınız : Ana Sayfa //Otomobil Dünyası//2017 Model HONDA CİVİC Fiyatı ve Özellikleri

2017 Model HONDA CİVİC Fiyatı ve Özellikleri

HONDA CİVİC 2017 MODEL

Otomobil dünyası, Alman otomobil devi Volkswagen’de ortaya çıkan egzoz gazı skandalının ardından büyük bir çalkalanmayla birlikte bir çok markaya ön yargıyla yaklaşılmaya başlandı bile. Bu skandaldan Japon otomobil devi  HONDA en karlı çıkan firma olacağa benziyor. Zira Amerika şimdiden Alman araçlarının yerine Japon araçlarına yönelmiş durumda. Japonların otomobil piyasasında en önemli kozu olan Honda da özellikle HONDA CİVİC Sedan modeliyle mercek altına alındı. 2016 yılında müthiş bir değişim ve yeniliklerle otomobil pazarına girecek HONDA CİVİC Sedan için tahmin edilen satış fiyatı ve aracın özellikleri şu şekilde:

Türkiye’de 75 Bin liradan başlayan anahtar teslim fiyatları ile satılacak olan araç, motor ve donanım seçeneklerine göre yükselecek. araç için 3 farklı motor seçeneği yer alırken, fiyatın 75 Bin ile 95 Bin TL arasında değişkenlik göstereceği bildirildi. Tabi ek donanımlar maliyeti daha da arttırabilir.

Satış fiyatı listesinde dikkat çeken ise LPG seçeneğinin olması. Dizel olmadığı için tasarruflu olmayacağını düşünenler, Honda Civic 2017’yi LPG’li olarak alabilecekler. Eğer LPG motor seçeneğini tercih ederseniz başlangıç fiyatı 81 Bin lira olacak.

Türkiye’de 75 Bin liradan başlayan anahtar teslim fiyatları ile satılacak olan araç, motor ve donanım seçeneklerine göre yükselecek. araç için 3 farklı motor seçeneği yer alırken, fiyatın 75 Bin ile 95 Bin TL arasında değişkenlik göstereceği bildirildi. Tabi ek donanımlar maliyeti daha da arttırabilir. Satış fiyatı listesinde dikkat çeken ise LPG seçeneğinin olması. Dizel olmadığı için tasarruflu olmayacağını düşünenler, Honda Civic 2017’yi LPG’li olarak alabilecekler. Eğer LPG motor seçeneğini tercih ederseniz başlangıç fiyatı 81 Bin lira olacak.

Honda Civic 2017

honda-civic-2017-fiyati

2016 Model HONDA CİVİC

2016 Model HONDA CİVİC

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " 2017 Model HONDA CİVİC Fiyatı ve Özellikleri "

  1. Tolga dedi ki:

    Yeni kasa civic reklamlarda 1399 taksitle diyorsunuz koşullar nelerdir tel no 5462286323

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap