Buradasınız : Ana Sayfa //Oyun Haberleri//“AA'”Oyunu Hileleri

“AA'”Oyunu Hileleri

“AA'”Oyunu İndir

İlk Bakışta çok kolay gözüken AA oyununda, kendi etrafında dönen bir yuvarlağa size verilen sayı çubuklarını birbirlerine temas ettirmeden saplamaya çalışıyorsunuz ancak bölümleri geçtikçe dairenin dönme hızı, çubukların sayısı ve dairenin dönüş yönü gibi unsurlar değişiyor ve aa oyun da her geçen bölüm daha da zor bir hal alıyor.Bu oyun sürükleyici olmasının yanı sıra bir süre sonra kullanıcılarının da bir hayli sinirlerini bozabiliyor. Oyun tutkunlarının yada oyunu tamamlama konusunda azimli olanlar kolay yolları aramaya yani AA oyunu hileleri var mı sorusunu sormadan da duramıyor? Android için Google store, Apple içinde App Store dan kolayca indirlen AA oyuna ait hileler ise şöyle:

 “AA'”Oyunu Hile Yöntemleri

Oyunda süre sınırlaması veya can hakkı gibi sınırlamalar yok , istediğiniz kadar deneme yapabilirsiniz. Siyah topların arasında ki boşlukları altta ki topları kullanarak doldurmalısınız ve en iyi şekilde diğer bölümlere geçmelisiniz. Oyunda dikkatli olursanız bölümleri daha kolay geçersiniz. Telefonun ekranına hızlı hızlı dokunarak boşlukları daha sık doldurabilir ve daha çok boşluk elde edebilirsiniz.  Eğer ki telefonu sert bir zeminde sol elinize ile sabitler iseniz daha çok başarı sağlarsınız. Sabitledikten sonra sağ işaret parmağınız ile üst üste seri bir şekilde dokunarak boşluklara 4 tane bile gönderebilirsiniz

Ya da paralı bir çare oyunun ana menüsünde bulunan Choose Level’e tıklayarak Unlock All Levels’dan 9-10 Tl ye tüm bölümleri açan paketi almak .

 "AA'"Oyunu

“AA'”Oyunu

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap