Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Adını Feriha Koydum Feriha- Emir

Adını Feriha Koydum Feriha- Emir

Adını Feriha Koydum dizisi 56. bölüm

Adını Feriha Koydum dizisinin 56. bölümü sadece iki yuncu arasında geçecek şöyle ki: Feriha’yı zorla yurttan alıp evine götüren Emir, yine aynı şekilde Feriha’yı eve kilitleyerek kendi evlerinde zorla tutmaktadır.Dolayısıyla çekimler sadece ikili arasında ve evde çekilmiş aynı zamanda  bu konu bitene kadar çözümlenmeyecek şeklinde senaryo yazıldığından böyle bir durum istenerek veye istenmeden ortaya çıkmış oldu. bakalım izleyiiler bu durumu nasıl karşılayacaklar.

Feriha bu durumdan aşırı derecede rahatsızdır. Emir’e sorunlarımızı böyle zorla aynı evde kalarak çözemeyeceklerini söyler. Fakat Emir kararlıdır, Feriha’dan ayrılmak ve kopmak istemez.

Bu yüzden Feriha’nın evden çıkmasına izin vermemektedir. Emir ve Feriha aynı evde zor saatler geçirmektedir. Bunun sebebi ise Feriha’nın zorla Emir tarafından o evde tutulmasıdır. Feriha, Emir ile düzgün bir şekilde konuşmayı reddeder.

Çünkü Emir’e olan siniri geçmemiştir, hala devam etmektedir. Bu yüzden Emir’e sürekli agresif bir şekilde davran_ maktadır. Onun dışında Emir ise gayet sakindir ve Feriha’yı bırakmaya hiç ve hiç niyeti yoktur. Feriha, Emir’in kendisine vurduğundan bahseder. Bunun üzerine Emir ise Feriha’nın elini kendi yüzüne getirerek Feriha’nın eli ile kendine tokat atar.

Adını Feriha Koydum Feriha- Emir

Adını Feriha Koydum Feriha- Emir

Feriha, Emir’e bunun bir çözüm olmadığını söyler. Emir ise her şeyi düzeltmek için elinden geleni yapmaktadır. Emir, Feriha’yı yatak odalarında öper. Feriha ise bu duruma karşılık verir fakat bir noktadan sonra kendine hakim olarak durur. Daha sonra Emir’e bir daha bunu yapmaması için şiddetli bir şekilde kızar. Fakat Emir her şeyi Feriha için yani Feriha ile aralarını düzeltmek için yapmaktadır. Feriha bu durumun tekrar yaşanmaması için mutfağa gider ve eline bir bıçak alır…

Adını Feriha Koydum dizisinin 56. bölümünde muhtemelen Emir ile Feriha’nın arası kısmen düzelecektir. Ama Rüya
faktörü her fırsatta Emir ile Feriha’nın arasını bozacaktır.
Onun dışında Feriha muhtemelen bu bölümde yurttan atılabilir yani istesede istemesede Emir’in yanında kalmak zorunda
olabilir.

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap