Buradasınız : Ana Sayfa //Moda//Adriana Lima Dosso Dossi Fashion Show 8-14 Ocak 2013

Adriana Lima Dosso Dossi Fashion Show 8-14 Ocak 2013

Antalya‘da Dosso Dossi Fashion Show‘da podyuma çıkan Brezilyalı topmodel Adriana Lima, Türkiye’nin ikinci evi olduğunu belirterek, Jennifer Lopez gibi Türkiye’den ev almaya sıcak baktığını söyledi. Lima, “Teklif gelirse neden olmasın” dedi.

Victoria’s Secret modellerinden 32 yaşındaki Adriana Lima, Antalya’da 8 Ocak’ta başlayan ve 14 Ocak’a kadar devam edecek Dosso Dossi Fashion Show‘da podyumuna çıktı. Dört kez yürüdüğü podyumda ilk olarak, Kazaky grubunun gösterinin ardından pastel renklerin hakim olduğu mini bir kıyafetle podyumda boy gösteren Lima, defilede tercihini siyahtan yana kullandı

Adriana Lima

Adriana Lima

Victoria Secret‘ın ünlü modeli Lima Antalya’daki defileyi günler öncesinden twitterda takipçilerile paylaştığı ve bu defile için çok heycanlandığını belirtmişti. Adriana Lima Dosso Dossi Fashion Show‘da 09 Ocak 2013 tarihinde podyumda boy gösterecek olan ünlü top modele ilgi büyük.

‘Kızıl Ajan’ lakaplı Anna Chapman’ın da takip ettiği defileye Antalya protokolü de ilgi gösterdi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Akaydın, CHP İl Başkanı Devrim Kök’le birlikte Lima’yı ön sıralardan izlerken Antalya Vali Yardımcıları Halil Serdar Cevheroğlu ve Mehmet Yavuz da Antalya Expo Center’deki Dosso Dossi Fashion Show defilesini izleyenler arasında yer aldı.

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap