Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Adriana Lima Galatasaraylı

Adriana Lima Galatasaraylı

Adriana Lima: Ben Galatasaray’ı tutuyorum…

Antalya’da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show kapsamında podyuma çıkacak olan Adriana Lima Galatasaraylı olduğunu söyledi.

Adrina Lima Galatasaraylı

Adrina Lima Galatasaraylı

Türkiye’ye hareketinden önce İtalya’da yayın yapan bir radyo kanalına değerlendirmelerde bulunan Adriana Lima, kendisine sorulan “Türk takımlarından birisine ilgin varmış. Doğru mu?” sorusuna ise gülerek, “Evet doğru. Türkiye’de çok sevdiğim arkadaşlarım var. Onların birçoğu Galatasaraylı ve ben de renklerini beğendiğim için Galatasaray’ı tutuyorum. Hatta Galatasaray formasıyla bir fotoğrafım var ama basına yansımadı” dedi.

Bir röportajında Galatasaraylı olduğunu açıklayan Lima, Antalya’da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show kapsamında podyuma çıkacak olan Adriana Lima Türkiye’ye geldi. Türkiye’ye hareketinden önce İtalya’da yayın yapan bir radyo kanalına değerlendirmelerde bulunan güzel manken, kendisine sorulan “Türk takımlarından birisine ilgin varmış. Doğru mu?” sorusuna ise gülerek, “Evet doğru. Türkiye’de çok sevdiğim arkadaşlarım var. Onların bir çoğu Galatasaraylı ve bende renklerini beğendiğim için Galatasaray’ı tutuyorum. Hatta formayla bir fotoğrafım var ama basına yansımadı” dedi.

Bu bilgiyi alan Galatasaray taraftarlarının da Lima’yı Antalya’da coşkulu bir şekilde karşılayacağı açıklanmıştı. Ancak basın mensuplarının görüntü almaması için Lima’nın Türkiye’ye gelişi gizli tutulunca, sarı kırmızılı taraftarların bu planı da suya düşmüş oldu. Önce İstanbul’a gelen Lima, Atatürk Havalimanın’ndan Antalya’ya uçtu. Lima’yı İstanbul’da görüntüleyemeyen basın mensupları ise Antalya’da kısa bir süre de olsa güzel mankenin görüntüsü alabildi.

Adriana Lima Galatasaraylı Oldu

Adriana Lima Galatasaraylı Oldu

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap