Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap Tavsiyeleri//Aklından Bir Sayı Tut Kitabı (John Verdon)

Aklından Bir Sayı Tut Kitabı (John Verdon)

John Verdon‘un yazdığı Aklından Bir Sayı Tut Kitabı, posta kutusuna bırakılan bir mektuptan sonra, hayatı değişen bir adamın hikayesini ve insanların hayatlarında büyük önem taşıyan sırları konu alan bir kitap. Kitabı okumaya başlar başlamaz kendinizi olayların içinde bulacak ve yaşanılan olayların heyecanını bütün bedeninizde hissedeceksiniz. Aklından Bir Sayı Tut Kitabı hakkında ayrıntılı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Aklından Bir Sayı Tut Kitabı Kapak

Aklından Bir Sayı Tut Kitabı pdf indir

Aklından Bir Sayı Tut Kitabı Ön Kapak

Aklından Bir Sayı Tut Kitabı Özeti

Bir adam, posta kutusuna bırakılmış imzasız bir mektup alır. Mektupta şöyle yazmaktadır: “Aklından herhangi bir sayı tut – 1 ila 1000 arasında herhangi bir sayı.” Adam öylesine 658 sayısını tutar. Not şöyle devam etmektedir: “Sırlarını nasıl bildiğimi göreceksin… küçük zarfı aç.”

“Aldıklarını geri vereceksin
Vermiş olduklarını aldığın zaman.
Biliyorum ne düşündüğünü,
Ne zaman uyuduğunu,
Nereye gittiğini,
Nereye gideceğini.
Seninle bir randevumuz var,
Bay 658.”

Sıradanlıklara meydan okuyan, anında başınızı döndürecek ve ilgi çekici karakterlerinin kalp atışlarını tüm gerçekliğiyle hissedeceğiniz bir kitap – Aklından Bir Sayı Tut kolay kolay unutmayacağınız bir roman.

Etiketler: , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Aklından Bir Sayı Tut Kitabı (John Verdon) "

  1. ENEGER dedi ki:

    Giriş kısmında ki ilk 80-90 sayfayı sıkılmadan okumayı başaranlar için gerçekten güzel kurgulanmış bir kitap, sürekli bir gizem ve sis perdesinin bir anda aydınlandığı final sahnesine kadar aklınızdan geçen sorulara cevaplar arayıp duracaksınız…

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap