Buradasınız : Ana Sayfa //Otomobil Dünyası//Alfa Romeo 4C Fiyatı ve Özellikleri

Alfa Romeo 4C Fiyatı ve Özellikleri

Sloganı “Just Drive (Sadece Sür)” olan Alfa Romeo 4C sizi, gerçek sürüş keyfine açıkça davet ediyor. Alfa Romeo 4C, markanın dünya genelindeki hafif siklet spor coupe modellerinin en yeni temsilcisi.

Alfa Romeo 4C‘deki olağanüstü performans, benzersiz kullanım, yüksek aerodinamik yapı ve tasarım Alfa Romeo’nun geleneksel üslubunun özelliklerini taşıyor. Kısacası Alfa Romeo 4C, trafikte kaybolmadan, yolculuğun tadını yüksek performansta çıkarabileceğiniz bir sürüş makinesi.

Boyutlar

Alfa Romeo mühendislerinin tasarladığı ve Modena’daki Maserati fabrikadında üretilen Alfa Romeo 4C’nin uzunluğu 4, genişliği 2, yüksekliği ise 1,18 metre. Araçta 4 kilogram başına 1 beygir düşmesi, onu net bir ifadeyle “süper araba” yapıyor.

Performans

Alfa Romeo 4C, 4 silindir 1750 Turbo benzinli motorun ürettiği 240 beygir ve 350 Nm tork ile 100 km/saat’e 4.5 saniyede ulaşırken, 258 km/saat maksimum hıza ulaşabiliyor.

Unutulmaz bir tecrübe ve sürüş keyfi yaşatacak olan Alfa Romeo 4C’ye, 2013’ün Ekim ayından itibaren Avrupa’daki satış noktalarından ulaşılabilecek.

Alfa Romeo 4C Fotoğrafları

Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo 4C

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap