Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Ali İsmail Korkmaz Kimdir?

Ali İsmail Korkmaz Kimdir?

Ali İsmail Korkmaz Öldü mü?

2 Haziran 2013 tarihin de Eskişehir’de  ’Gezi Parkı’ eylemine destek için katıldığı yürüyüşte, Polisin biber gazlı müdahalesinden kaçarken girdiği ara sokakta kimliği belirsiz kişilerce (sivil giysili 5-6 kişinin dövdüğü) saldırıya uğrayarak beyin kanaması geçiren Anadolu Üniversitesi öğrencisi 19 yaşındaki Ali İsmail Korkmaz, tedavi gördüğü Osmangaz Üniversitesi Hastanesi’nde ardından bir çok sorular bırakarak hayata veda etti. 10.07.2013

---Sponsor Reklamlar---

Sosyal medya da özellikle de twitter da büyük yankı bulan Ali İsmail Korkmaz’ın ölümü ardından annesinin şu sözleri güne damgasını vurdu.

Ali İsmail Korkmaz’ın annesi: Yatacak yeriniz, tutacak eliniz, bakacak yüzünüz yok!Tuttuğunuz oruç değil, kan sofrasında oruç açıyorsunuz…

Hangi görüş ya da hangi dine mensup olursanız olun bütün bu görüş ve inançlarınız insan kaynaklı ve merkezli değilse, insanlık ile ters düşüyorsa, ne söylerseniz söyleyin ya da size ne söylerlerse söylesinler yanlış yoldasınız demektir. Mutlaka ama mutlaka insan odaklı olarak ve önce insan demeliyiz. Hiç kimsenin ama hiç kimsenin  yitip giden bir canı geri getirme gücü yok ….

Ali İsmail Korkmaz

Ali İsmail Korkmaz

---Sponsor Reklamlar---

Google Aramaları:

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica