Buradasınız : Ana Sayfa //Futbol Köşesi//Almamız Gereken 3 Oyuncu Daha Var

Almamız Gereken 3 Oyuncu Daha Var

Spor Toto Süper Lig’in yeni temsilcilerinden Göztepe’de başkan Mehmet Sepil kadroya 3 oyuncu daha katacaklarını ve bu doğrultuda çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Göztepe kulübü başkanı Mehmet Sepil takımın teknik direktörü Tamer Tuna ile düzenlediği basın toplantısında transferlerden yeni stat projesine kadar birçok konuda bilgi verdi.

tempobet

Gürsel Aksel Stadı’nın yerine yapılacak stat için ihaleyi kazanan firmanın sondaj çalışmalarına başladığını aktaran Mehmet Sepil hedeflerinin en kısa sürede stadın temelini atmak olduğunu dile getirdi.

Bu sezon TFF 1. Lig’den Spor Toto Süper Lig’e çıktıkları ve yeni sezon hazırlıklarının kendileri açısından son derece zor geçtiğini anlatan Göztepe başkanı “Elimizdeki kadroyu büyük ölçüde değiştirmek zorunda kaldık. İki lig arasında büyük bir kalite farkı var. Şimdiye dek 14-15 oyuncu transfer ettik. Transferlerimiz daha da olacak. Bunun yanında kadromuzda bulunan genç ve ümit vadeden oyuncuları başka takımlara kiralamayı tercih ettik. Onların gelişimini yakından takip edeceğiz” dedi.

Transfer döneminde kulübü maddi anlamda zora sokmamak için oyuncu ücretlerinde son derece dikkatli davrandıklarını belirten Göztepe başkanı Mehmet Sepil “Çok istediğimiz kimi oyuncular için elbette ufak fedakarlıklar yaptık. Almamız gereken 3 oyuncu daha var. Defans hattına takviye yapacağız. Bu bölgede eksiklerimiz var” yorumunda bulundu.

Spor Toto Süper Lig’de maçlarını Bornova Stadı’nda oynayacaklarını aktaran Mehmet Sepil şayet kulüp olarak maddi geliri düşünselerdi maçları Atatürk Stadı’nda oynayacaklarını aktardı.

Teknik direktör Tamer Tuna yaptığı açıklamada sezon başında yeni kurulmuş bir ekibe göre son derece iyi durumda olduklarını söyleyerek cumartesi günü oynayacakları Fenerbahçe maçının kendileri açısından önemine dikkat çekti. Transfer döneminde kendi isteği doğrultusunda oyuncu transfer edildiğinin altını çizen Tamer Tuna “Cumartesi her şeyin test edileceği bir maç olacak” yorumunda bulundu. Transfer haberleri ile ilgili tüm gelişmeleri trbet sitesinde görebilirsiniz.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap