Buradasınız : Ana Sayfa //Galatasaray Köşesi//Alper Potuk Galatasaray’a Transfer Olacak mı?

Alper Potuk Galatasaray’a Transfer Olacak mı?

Galatasaray Alper Potuk’u Transfer Etmek İçin Bastırıyor!

Eskişehirspor, Alper Potuk‘un geleceği için karar aşamasında. Başta Galatasaray olmak üzere bir çok kulübün listesinde olan milli yıldız için Galatasaray bastırırken, Fenerbahçe’den teklif yok.

Alper Potuk’un transferi için Radyospor’a bilgi veren Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, “Alper’i isteyen çok sayıda kulüp var ama henüz kimseyle anlaşmadık” dedi.

Alper Potuk Galatasaray Transferi

GALATASARAY Alper Potuk’u İSTİYOR

Oyuncunun geleceği için sezon sonunu beklediklerini ifade eden Şahbaz, oyuncuya Galatasaray’dan teklif olduğunu açıkladı. Şahbaz, “Alper’e çok sayıda teklif var. Galatasaray oyuncuyu istiyor. Galatasaray dışında isteyen çok sayıda kulüp var. Sezon bittiğinde son kararı vereceğiz” dedi.

Şahbaz, Fenerbahçe’den Alper için bir teklif var mı sorusuna, “Fenerbahçe’den teklif almadık” diye yanıt verdi.

Alper Potuk’un Transfer FİYATI NE OLACAK?

Geçen sezonun devre arasında 5 milyon euroya Fenerbahçe’ye verilen ancak oyuncuyla anlaşılamadığı için Eskişehir’e geri dönen Alper Potuk için ön görülen fiyat ise 6.5 milyon euro.

ALPER POTUK’TAN TRANSFERLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Alper Potuk, son dönemde hakkında Galatasaray’a transfer olacağı yönündeki iddialar için “Ben Eskişehirspor’un futbolcusuyum. Kulübümle 3 yıllık sözleşmem var. Eskişehirspor’un menfaatleri doğrultusunda ne gerekiyorsa o olur” dedi.

Milliyet

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap