Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Ammar Cin Tarikatı Film Yorumu

Ammar Cin Tarikatı Film Yorumu

Ammar Nedir? Ammar Ne Demek? Ammar Neye Denir?

Kelime anlamı: Mâmur eden (1. Memur eden. ), bayındırlaştıran olan Ammar, Ammar Cin Tarikatı filminde insanların arasına karışabilen cinlerin adı olarak  tanımlanıyor.

Ammar Cin Tarikatı Fragmanı

Günahların Bedeli Bazen Çabuk Ödenir… sloganıyla 21 Mart Cuma günü vizyona giren ve  Türk korku türünde olan   Ammar Cin Tarikatı filminde bir çok ünlü isim oynuyor. Halil Sezai Paracıkoğlu ,  Selim Erdoğan ,  Burak Sarımola ,  Turan Özdemir ,  Berke Hürcan bunların başında gelirken, bu isimlerden her halde en çok ilgiyi ünlü şarkıcı Halil Sezai alacak. Halil Sezai’nin , Ammar Cin Tarikatı filminde ki rolü ve görüntülerini merak edenler için ilk paylaştığımız resmin ilgi çekeceği gibi fikirde vermesini umuyoruz. Ayrıca , Ammar Cin Tarikatı film fragmanı da yazımızın sonunda olacak.

Ammar Cin Tarikatı Halil Sezai

Gelelim,  Ammar Cin Tarikatı filmi hakkında ki görüşlere: Dabbe serisiyle Türk sinemasında yükselen korku akımında özellikle insanımızın hassas karnı olan cin ya da üç harfli diye söylenen unsurlar sıklıkla kullanılmaya başladı. Bunda da halkın kulaktan dolma hurafe ve hikayelere olan inancıyla oluşan ve hazırda bulunan korku alt yapısının kolayca tetiklenebilmesinin etkisinin kullanılmak istenmesinin ön plana çıktığı görülüyor. Birde sinemamızın komedi ve korku konularında daha kolay başarıya ve gişeye ulaşmasının etkisi de yok değil. Kısacası bu filmi bazıları çok korkunç bulabilecekken bazıları da hiç beğenmeyecek. Acaba , Ammar Cin Tarikatı filmi için sizin yorumunuz ne olacak?

Ammar Cin Tarikatı Halil Sezai

Etiketler: , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Ammar Cin Tarikatı Film Yorumu "

  1. helin dedi ki:

    çok güzel bir filim bu filimi yapan helal olsun

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap