Buradasınız : Ana Sayfa //Oyun Haberleri//Android -IOS Oyunlar ve uygulamalar

Android -IOS Oyunlar ve uygulamalar

Değerli okurlarımız, günümüzde artık neredeyse herkesin elinde bir akıllı telefon var. Bazı arkadaşlarda 2, kimisinde 3 tane var. Elbette bu telefonlar teknolojinin bize sunduğu nimetlerden. Biz de bu teknolojiyi daha iyi duruma getiren oyunlar ve uygulamalara sahip olarak, telefonlarımızı kişiselleştirmek, kendimize göre derleyerek kullanmak isteriz.

Android uygulamalar ve android oyunlar için, Google Play Store, IOS uygulamalar yani Apple cihazlarında, Iphone ve Mac gibi cihazlarda kullanacağımız oyun ve programlar için ise AppStore içeriklerinden faydalanıyoruz. Aslında yeri gelmişken, bu uygulamalar arasındaki ücret tutarsızlığını da dile getirmekte fayda var. Yani şöyle ki, örneğin güzel olarak nitelendirebileceğimiz bir android araba yarışı oyunu ücretli olurken, daha da güzel olan ve yorumlardan da öyle olduğu anlaşılan oyun ücretsiz olabiliyor. Bu tabii ki yapımcının insafına kalmış bir durumdur. Bazı ücretsiz ama güzel dediğimiz uygulama ve oyunların da çok fazla reklam almasından ve gelir modelini reklama endekslemiş olmasından dolayı sıkıntılar yaşadığımız zamanlarda olmaktadır.

Android Oyunlar

Android Oyunlar

Faydalı olacağını umduğumuz, aklınızda yer tutmasının size zarar vermeyeceği bazı bilgileri paylaştıktan sonra bir de android uygulama ve android oyun indirme sitelerinden Cepstil hakkında bazı bilgiler verelim. Öncelikle sitede tüm güncel android oyun, uygulama ve temalarına ulaşabileceğinizi hatırlatalım. Çoğu ücretsiz uygulama download bağlantıları Google Play Store üzerinden verilirken, bazı ücretli apk dosyaları da siteden paylaşılmaktadır.

Aynı şekilde Iphone uygulamaları, Mac, tablet ve iphone uygulama ve iphone oyunları da Cepstil adlı siteden indirilebilmektedir. Yalnızca Ios ve android işletim sistemlerini kapsayan değil, özellikle Badaa işletim sistemli telefon kullanıcılarının da sıklıkla ziyaret ettiği bu siteden siz de akıllı telefon, tablet ve cihazlarınıza dilediğiniz uygulama ve oyunları rahatlıkla ve güvenle indirebilirsiniz.

Android / Ios uygulama ve oyunları incelemeleri ve indirmek için : www.Cepstil.com

Etiketler:

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap