Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Apple Türkiye Mağazası Nerede?

Apple Türkiye Mağazası Nerede?

Apple Store’un ne zaman açılacağını nihayet duyuruldu. Açılışı yılan hikayesine dönen mağaza, 5 Nisan 2014 Cumartesi günü saat 10.00’da Zorlu Center’da açılacak.

Apple Teknoloji ve Satış Limited Şirketi
FSM Mahallesi Poligon Caddesi Buyaka 2 Sitesi No: 8, Blok No.2 (C Blok) Kat:18  34471 Ümraniye İstanbul
Sicil numarası: 733669
Vergi Numarası: 071 041 4224

Türkiye de Apple Mağazası Var mı? Apple Store

Türkiye’de ismi iPhone ve  iPad ile özdeşleşen Apple markasının dünya da 14 ülkede 400 den fazla mağazası bulunuyor. Apple şirketinin mağaza açma konusunda çok seçici ve titiz davrandığı bilinen bir gerçek.  Tüm bunların ışığında bir çoğumuz Apple’nın Türkiye de mağazası var mı yok mu ikilem ve merakında kaldığını tahmin ediyoruz. Sizi çok fazla meraklandırmadan ve sorun cevabını bilenleri sıkmadan devam edelim. Evet Apple şirketinin Türkiye de mağazası yoktu.

Apple Mağazası Ne Zaman Açılacak?  Apple Store İstanbul

Ama  2010 yılından günümüze Apple’ın Türkiye’de mağaza açmaya göz kırptığı ve fizibilite çalışmaları yürüttüğü ve yeni açılan Zorlu Avm ‘de 2000 metrekareye yakın bir yer kiralayıp mağazanın dizaynına giriştiği biliniyor. Apple dan gelen haberlere göre Apple Türkiye mağazası 2014 yılında hizmet vermeye başlayacak.

Türkiye de mağaza açılışlarında tanıtım amaçlı indirimlere alışık olan tüketiciler şimdiden Apple Store İstanbul açılışında da böyle bir beklenti içine girmişe benziyor. Bakalım Apple store böyle bir indirim ve tanıtım kampanyasına ihtiyaç ya da gerek görecek mi?

Apple Store İstanbul

Apple Store İstanbul

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap