Buradasınız : Ana Sayfa //İnternet Siteleri//Aradığınız Evi Ayağınıza Kadar Getiren Yeni Nesil Teknoloji

Aradığınız Evi Ayağınıza Kadar Getiren Yeni Nesil Teknoloji

2006 yılında kurulan ve çok kısa sürede sektörünün üç büyük markasından biri hâline gelen EmlakJet, yüz binlerce gayrimenkul ilanı ile ev ya da iş yeri arayanların en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor. Hedeflerinin arasına geleceğin lideri olmayı koyan EmlakJet, kendi WEB siteleri ile sizleri de kendisiyle beraber zirvede olmaya davet ediyor. Türkiye’nin her bir noktasından gayrimenkul ilanlarına, mahalle mahalle kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan gelişkin arama motoru sayesinde, aradığınız konut, arsa ya da turistik tesisi bulmak artık bir tıklama kadar kolay. Üstelik hizmetinizi emlak ofisi konforu ya da sahibinden fırsatları ile almak tamamen sizin tercihinize kalmış.

emlakjet logo

Aylık bir buçuk milyon tekil ziyaretçisine bilgisayar, dizüstü, tablet veya akıllı telefonlarından 40 milyon sayfa görüntülemesi sunan EmlakJet, tüm cihazlar için en ideal internet sayfası tasarımını ziyaretçilerine sunuyor. Her platforma uygun arama motoru rahatlığı ile siz ne zaman isterseniz elinizin altında o an olmayı başarıyla gerçekleştiriyor. Yüz binlerce indirme sayısı ile mobil EmlakJet uygulaması, gayrimenkul arayanların en büyük yardımcısı. İlginizi çeken ilanların adreslerini “nasıl giderim” butonu ile karşınıza getiren uygulama, harita üzerinde sunduğu adres tarifleri ile bilmediğiniz semtlerde kaybolma sıkıntısını ortadan kaldırıyor, yollarda kaybettiğiniz zamanı minimuma indirmenizi sağlıyor.

Profesyonel emlak şirketlerine de güçlü hizmet desteği veren EmlakJet; İngilizce, Almanca ve Rusça olmak üzere üç farklı yabancı dil seçeneğini ile kurumsal müşterilerine büyük potansiyeller sunuyor. EmlakJet ilanları ile paralel yayın yapabilecekleri internet sitelerini, kendi firma adları ile oluşturulmuş isimlerle markalarına sunuyor. Bireysel kullanıcılarını kurumsal iş ortaklarıyla bir araya getiren EmlakJet, gayrimenkul piyasasında herkesi mutlu etmeyi kusursuzca başarıyor.

“En Çok Aranan Daire İlanları” ve “Öne Çıkan Vitrin İlanları” kategorileri ile sektörünün ritmini yakından takip eden EmlakJet, ister bireysel ister kurumsal olsun tüm misafirleri için tam bir fırsatlar adresi. İhtiyacınız bir gayrimenkulden fazlası; size zaman yaratacak kolaylıklar, kârlı bir yatırım, güvenilir hizmet ve dahası sevdikleriniz ile mutluluk dolu bir gelecek ise, geleceğin markası EmlakJet sadece bir tıklama kadar uzağınızda.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap