Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//ARAF Filmi [Fragman] İzle

ARAF Filmi [Fragman] İzle

Filmin isminden de anlaşılacağı gibi arafta kalmış gençlerin hikayesini konu alan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Yeşim Ustaoğlu yapıyor. ”Araf”ın yapımcılığını Serkan Çakarer üstlendi.

Filmde rol alan oyuncular ise şöyle; Özcan Deniz, Nihal Yalçın, Neslihan Atagül, Yasemin Conka, Erol Babaoğlu, Can Başak, Feride Karaman, Ilgaz Kocatürk ve Barış Hacıhan.

FİLMİN KONUSU

”Zehra ve Olgun, bir otoban üstünde kurulu, her şeyin gelip geçici akarak yaşandığı, devasa bir benzin istasyonunda, 24 saatlik vardiya usulüyle, hiç değişmeyen bir monotonlukta, sanki bir gün hayatlarının birden bire değişivereceği beklentisi ve hayalinde çalışarak yaşarlar. Bir gün aniden beliriveren bu beklenti acaba onları arafta kalmaktan çıkarabilecek midir ”

Araf Filmi Fragman İzle

Etiketler:

2 Yorum yapılmış " ARAF Filmi [Fragman] İzle "

 1. ruveyda dedi ki:

  sanat filmi mi…yapmayın ya…oyunculara güvenerek girdik ara verilmesi için patladım.. emeğe saygım var ama bir emek de göremedim.. yarısı oldu iki kelime laf yok .filmde hayat da yok.. yarıda çıktık…özcan denizden daha iyi film beklerdim..yok tokyoda yok viyanada yarışacak ..bırakın bunları halkın gönlündeki yarışa ne demeli…

 2. sinema dedi ki:

  BİR DAHA ASLA SİNEMADA TÜRK FİLMİ İZLEMEME YEMİNİ
  ETTİRMİŞ YÜCE FİLM!!!

  OYUNCULAR KONUŞMAYINCA SANAT FİLMİ ÇEKİLİR ZANNEDEN YÖNETMEN ADI ALTINDA GEZEN KAMERACIDIR ..,ÇÜNKÜ

  YÖNETMENLİK İÇİN OYUNCU GEREKLİ DİYORUM!!!

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap