Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Archos 97 Titanium HD Tablet Fiyatı ve Özellikleri

Archos 97 Titanium HD Tablet Fiyatı ve Özellikleri

E-kitap, MP3 çalar, medya oynatıcısı ve tablet sektöründe ürünler sunan Archoc, 97 Titanium HD adını verdiği tableti duyurdu. Tablet 9.7-inç boyutunda ve 2560 x 1536 piksel çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif IPS LCD ekrana sahip. Çözünürlük noktasında tabletin keskin ve net görüntüler sunduğunu söyleyebiliriz.

Archos 97 Titanium HD Tablet

Archos 97 Titanium HD Tablet

Alüminyum bir yapı sunan 97 Titanium HD, Android 4.1 Jelly Bean ile çalışıyor. Güç birimini 1.6GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemcinin yanı sıra 1GB RAM ve Mali-400 grafik birimi oluşturuyor. 8GB depolama alanı sunan tablet 64GB’a kadar kart desteği sunuyor. 9mm kalınlığında ve on parmağı eş zamanlı olarak algılayan cihazın arka bölümünde Full HD kayıt destekli 5mp kamera yer alırken; ön bölümde ise 2mp kamera konumlandırılmış.

Fiyat noktasında herhangi bir açıklama yapılmazken tabletin kısa süre içerisinde raflardaki yerin alması bekleniyor.

Tablet ekran çözünürlüğüyle dikkat çekerken, Cortex-A9 yapısındaki çift çekirdekli işlemcisi ve 1GB RAM’i günümüz şartlarında geri kalmakta.

Archos ürünleri yurt dışında bütçe dostu fiyatlarla satışa sunulurken ülkemiz fiyatlandırması ise her zamanki gibi daha yüksek seyrediyor.

Kaynak: Yazete.com

Etiketler: ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap