Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Arda Kural Hastaneden Ne Zaman Çıktı?

Arda Kural Hastaneden Ne Zaman Çıktı?

Arda Kural Taburcu Oldu

Leonardo DiCaprio benzerliğiyle ünlenen ünlü oyuncu Arda Kural, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinden taburcu oldu. Topladığı çakıl taşlarını altın sanmasıyla anesi tarafından Bakırköy Sinir Hastalıkları Hastanesine yatırılan Arda Kural’abaşlangıçta şizofreni tanısı konulduğu konuşuldu. Annesi yaptığı açıklamayla Kural’ın psikonevroz dönemini yaşadığını açıkladı.

Taburcu olduğunu facebook sayfasından duyuran Arda Kural Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin tel örgülerle çevrili K2 servisinde 21 gün tedavi gördükten sonra taburcu olan Arda Kural Hastaneden çıktığını facebook sayfasından duyurdu.

Arda Kural Taburcu Oldu

Arda Kural Taburcu Oldu

SAHİLDE YÜRÜYÜŞE ÇIKTIK ÇOK MUTLUYUZ

Annesi ve ağabeyi tarafından yattığı hastaneden çıkarılan Kural’ın keyfinin çok yerinde olduğu öğrenildi. Aral Kural‘ın ağabeyi Aral Kural, “Bugün itibariyle taburcu oldu. Tedavisi tamamlandı” diye konuşurken, annesi Gülnur Kural “Oğlum maşallah bomba gibi. Şükürler olsun çok iyi. Şu an sahilde yürüyüşe çıktık. Çok mutluyuz” dedi.

Artık oyunculuk yapmak istemediğini belirten Arda Kural, “Şuan gayet iyi durumdayım. Beni artık bu sektörde zor görürsünüz. Artık oyunculuk sektöründe yokum Seyyar satıcılık yapmak istiyorum. Annem çok iyi nohutlu pilav yapar, onları satarım. Şaka falan yapmıyorum, gayet ciddiyi Hayatıma dönmek istiyorum. Televizyon sektörü çok zor. İlerde ne olur bilmiyorum ama artık bu konuda sadece kitap yazabilirim” diye açıklamada bulundu.

Arda Kural Hastaneden İlk Fotoğraf

Arda Kural Hastaneden İlk Fotoğraf

 

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap