Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Arda Turan Sinem Kobal Ayrıldı mı?

Arda Turan Sinem Kobal Ayrıldı mı?

Şu sıralar Magazin ve futbol dünyasında, 2.5 senedir birlikte olan Arda Turan-Sinem Kobal çiftinin ayrıldığı dedikoduları sık sık konuşuluyor. Aslında bu durum dedikodu değil. Arda Turan‘ın Atletico Madrid’teki yoğun temposu çiftin arasını açmış ve ilişkilerine bir süre ara vermeye karar vermişler. Bu karardan sonra Arda Turan‘la birlikte İspanya’da olan Sinem Kobal, Türkiye’ye ailesinin yanına dönmüş.

Arda Turan Sinem Kobal Ayrıldı mı

Arda Turan Sinem Kobal Ayrıldı mı?

Yaşanan bu olaylar, ister istemez Arda Turan Sinem Kobal Ayrıldı mı? sorusunu gündeme getiriyor. Arda ile Sinem’in tamamen ayrılmadıklarını belirtelim ancak bir ilişkide bu tarz durumlar yaşanmaya başladıysa, o ilişkinin sonunu pek olumlu görmek de mümkün değil.

Atletico Madrid’te top koşturan milli futbolcu Arda Turan’la sevgilisi Sinem Kobal’ın ayrılığında, sır perdesi aralanıyor. İddiaya göre, çiftin yollarını ayırmasının nedeni, Turan’ın sevgilisinden çalışmamasını istemesi

2.5 yıldır büyük aşk yaşayan Arda Turan-Sinem Kobal çiftinin ayrıldıklarına dair haberlerin ertesinde, taraflardan açıklama gelmedi ama iddialar gecikmedi.
*Bunlardan öne çıkanı, milli futbolcunun oyuncu sevgilisine söylediği bir söz yüzünden kopmanın yaşandığı yönünde.
* Sık sık yanına, Madrid’e gelen sevgilisi Kobal’dan çalışmamasını isteyen Turan, iddiaya göre, Kobal’a “Ben yeterince para kazanıyorum, işlerini tamamen bırak ve İspanya’da benimle yaşa” dedi.
* ‘Mor Menekşeler’ dizisinde konuk oyuncu olan ve oyunculuğa devam etmek isteyen Kobal ise, kurduğu yapım şirketinin işleriyle de ilgilenmek istediğini belirterek sevgilisinin talebini reddetti.
* Bunun üzerine kavgaya tutuşan çift, bir süre ilişkilerine ara verme kararı aldı, Kobal, eşyalarını toplamadan İstanbul’a döndü.
* Turan’la Kobal, yine de “Bu iş kesin bitti” açıklaması yapmaktan kaçınıyor.

MİLLİYET – dha

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap