Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Arkadaşım Hoşgeldin Yönetmeni

Arkadaşım Hoşgeldin Yönetmeni

Arkadaşım Hoşgeldin Yönetmeni Fırat Parlak

Komedi Dükkanı’yla başlayan ilgi ile  gizemli yüz olarak ortaya çıkan ve herkesin merak ettiği sadece sesini duyduğu şimdiler de Tolga Çevik ve Ezgi Mola ile Arkadaşım Hoşgeldin’i yöneten isim Fırat Parlak hakkında merak edilenleri yazımızda derledik.
Kanal D ekranlarında yayınlanan  Arkadaşım Hoşgeldin , tiyatro sahnesinde  Tolga Çevik ve Ezgi Mola ile bir ünlü ismi de dahil ederek yer yer seyircinin aktif olarak katılımıyla sadece sesini duyabildiğimiz Fırat Doğu Parlak’ın yönergeleri doğrultusunda doğaçlama skeç yaptığı bir eğlence programı.  Yönetmen Fırat Parlak’ı merak edenler için Fırat Parlak resimleri ve videosunu paylaşaıp, Fırat Parlak hakkında bilgi vereceğiz.

Arkadaşım Hoşgeldin Yönetmeni Kim?

İşin gerçeği Fırat Doğu Parlak internet ortamında da gizemini korumakta. Bu kadar ünlü bir kişi hakkında  bulabildiklerimiz 30 yaşında ve Artvin doğumlu olması dışında pek fazla bilgi yok. Sadece Beyazıt Öztürk’ün sunup hazırladığı Beyaz Show’a konuk olduğu görüntüleri ve sohbeti mevcut. Eğer Fırat Doğu Parlak hakkında daha fazla bilgiye sahipseniz YORUMUNUZ bölümüne bırakabilir böylece Fırat Doğu Parlak üzerinde ki sır perdesini biraz aralayabiliriz.
arkadaşım hoşgeldin yönetmeni

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap