Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Aşk Emek İster 8.Bölüm Fragmanı 09.06.2013

Aşk Emek İster 8.Bölüm Fragmanı 09.06.2013

Pazar akşamları Show TV’de izleyicisiyle buluşan Aşk Emek İster dizisinde 8.bölüm 09.06.2013 pazar günü yayınlanacak. Aşk Emek İster 8.Bölüm özetini ve fragmanını yazının devamında bulabilirsiniz.

Aşk Emek İster 8.Bölüm Fragmanı 09.06.2013

Aşk Emek İster 8.Bölüm Fragmanı 09.06.2013

Aşk Emek İster 8.Bölüm Özeti

Demir, Derya ve Kerem’in ayarladığı sürpriz buluşmada Deniz ile bir araya geleceğini öğrenince şok olur! Deniz’e yakalanmamak için aklına gelen çılgın fikri uygular. Berna Celal’in mirasına konmanın ve Leyla’yı akıl hastanesine kapatmanın planlarını yapmaktadır. Celal ise Berna’nın kendisini aldattığından ve planlarından habersiz Hikmet’in haberi olmadan fabrikadan kar elde etmenin peşindedir. Demir,
Sami ve Celal’in gizli saklı yürüttükleri plana şahit olur ve bu işin peşine düşmeye karar verir. Deniz ve arkadaşları Neşe için sürpriz doğum günü kutlamasını yapmak üzere Leyla ile kafesi için anlaşırlar. Demir buna engel olmak istese de başaramaz. Demir bir yandan kendisini takip eden gizemli kişi ya da kişileri bulmaya çalışırken, oyunun sonuna geldiğini düşünür ve Deniz’e sırrını itiraf etmeye karar verir!

Aşk Emek İster 8.Bölüm Fragmanı

Etiketler: ,

1 Yorum yapılmış " Aşk Emek İster 8.Bölüm Fragmanı 09.06.2013 "

  1. Sungeun dedi ki:

    there is an argument to be made that there is a dictnistion between laziness and malicious fraud. Not taking down the sign for a hashgacha they used to have may simply be lazy, without intentionally trying to mislead. Of course, the sign should be changed when their hashgacha expired. No questions there. I just think it is appropriate to dan l’kaf zchut (especially as we are so close to yom hadin).

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap