Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Aşk Kırmızı Filmi [Fragman] İzle

Aşk Kırmızı Filmi [Fragman] İzle

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun oynadığı aşkın sadakat olduğu üzerine kurulan bir film. Aşk Kırmızı Filmi‘nin yönetmeni birçok başarıya imza atan Osman Sınav. Aşk Kırmızı filminde Nurgül Yeşilçay’ın cesur pozları yaşına göre çok çekici ve güzel olduğunu bizlere gösteriyor. Türkiye’de bir ilke imza atarak Aşk Kırmızı Filminin tanıcı afişi hareketli. Hareketli afişi ilk kullanan bir film olan Aşk Kırmızı sinemaseverlerin dikkatini çekti.

Aşk Kırmızı Filmi Hareketli Afişi!

Aşk ve sadakat üzerine iddialı yorumlarıyla vizyona girmeye hazırlanan “Aşk Kırmızı”; daha önce bazı Hollywood filmleri için yapılan hareketli afiş uygulamasını Türkiye’de ilk kez gerçekleştiriyor.
Aşk Kırmızı Filmi

Aşk Kırmızı Filmi

Özellikle “Aşk Kırmızı”nın web sitesinde ve sosyal medyada kullanılmaya başlanan çalışma, özel bir senaryo ile yapılan çekimle hayata geçirildi. Filmin teaser afişlerinden biri olarak görünen ve video olduğu ilk başta anlaşılmayan hareketli afişte; birden hareketlenen başrol oyuncuları, etkileyici piyano melodileri eşliğinde, filmin hikayesini izleyiciye geçiren kısa ama çarpıcı bir mizansen sergiliyorlar.
Osman Sınav’a ait senaryosu ile aşk ve sadakat kavramlarını yeniden sorgulatacak “Aşk Kırmızı” izleyicilerini; “İki kişiyi seviyorsan hangisine sadık olacaksın?”, “Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?” ve “Seninle aynı adamı sevdiği için onu suçlayabilir misin?” gibi yüzleşilmesi ve cevaplanması zor sorularla baş başa bırakacak.

Aşk Kırmızı Filmi Konusu

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı hüzünlü, sarsıcı ve tutku dolu aşk filmi “Aşk Kırmızı”; Nazlıgül (Nurgül Yeşilçay), Zeynep (Ezgi Asaroğlu) ve Ferhat’ın (Tayanç Ayaydın), iç içe geçen aşk hikayesini, aşk ve sadakat kavramlarını baştan sorgulatan bir yaklaşımla anlatıyor. “Aşk Kırmızı”da aynı zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, Renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar Hüseyin, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak ve Murat Bezek rol alırken, usta oyuncular Ayda Aksel ve Burak Sergen de konuk oyuncu olarak yer alıyor.
Yapımcılığını Osman Sınav’a ait Sinegraf’ın, dağıtımını UIP’nin üstlendiği “Aşk Kırmızı”; 15 Mart 2013 tarihinde beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak.

Aşk Kırmızı Filmi Fragman İzle

Etiketler: , ,

2 Yorum yapılmış " Aşk Kırmızı Filmi [Fragman] İzle "

  1. Ilhan Ersoy dedi ki:

    Bence cok Güsel bir Filim ,annamli

    sereten anamamis galiba bida baksin anar !!!

  2. aynisa dedi ki:

    Bu kadar igrenc basit kalitesiz bi film daha izlemedim konusu olmayan sacma sapan bi film cekmissin osman sinav itmeyenler sakin gitmesin

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap