Buradasınız : Ana Sayfa //Sinema Haberleri//Aşk Sana Benzer Burak Özçivit Fahriye Evcen

Aşk Sana Benzer Burak Özçivit Fahriye Evcen

Aşk Sana Benzer Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yaza damgasını vurarak en çok ses getiren projelerden olan Aşk Sana Benzer filminin baş rol oyuncuları Burak Özçivit ve Fahriye Evcen tüm magazincilerin odak noktasında. Atıkları her adım adeta mercek altında olan Aşk Sana Benzer filminin ünlüleri en son senaryo gereği uçurtma uçurmak için kayıkla denize açıldı. Ancak  Bodrum’da çekimleri yapılan Aşk Sana Benzer filminden çok Burak Özçivit ve Fahriye Evcen yakınlaşmaları ve aralarında ki aşk konuşuluyor kulislerde.  Burak Özçivit ve Fahriye Evcen den henüz bir açıklama gelmezken Aşk Sana Benzer filmi de merakla beklenir oldu.

Aşk Sana Benzer Konusu ve Oyuncuları

Aşk Sana Benzer filmi bir aşk hikayesini konu alıyor ve Burak Özçivit birsahil kasabasındaki balıkçılık yapan Ali’yi oynarken Fahriye Evcen ise kasabaya yeni gelen Deniz rolünde beyaz perdeye yansıyacak.

 

Aşk Sana Benzer filminde, Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’e Selim Bayraktar, Birsen Dürülü, Kaya Akkaya da eşlik edecek. Ege’nin sıcaklığını seyirciye aşk tadında yansıtmayı hedefleyen Aşk Sana Benzer filmi 23 Ocak 2015 Cuma günü vizyona girme hedefinde.

http://www.youtube.com/watch?v=sEE1pl44x8E

Aşk Sana Benzer Burak Özçivit Fahriye Evcen

Aşk Sana Benzer Burak Özçivit Fahriye Evcen

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Aşk Sana Benzer Burak Özçivit Fahriye Evcen "

  1. ayşe dedi ki:

    mutlaka izlemek lazım rekor kıracağa benziyor

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap