Buradasınız : Ana Sayfa //Cep Telefonları//Asker Celle Uyumlu Cep Telefonu

Asker Celle Uyumlu Cep Telefonu

Asker Hattı İçin Uyumlu Cep Telefonu

Genelkurmay Başkanlığı tarafından askerin moral ve motivasyonunu yükseltmek maksadıyla kışlalarda cep telefonlarının belirli koşullar ve saatlerde kullanılabileceğini duyurulmuştu. Bu düzenlemeyle askerlere mesai saatleri harici, görev,nöbet vb durumlar dışında (Tatil günlerinde ve bayramlarda erlerin telefonları gün boyu açık olacak.) telefon ile görüşme imkanı verildi ve artık kışlalarda cep telefonu belirli saatler ve koşullar altında kullanılabiliyor.  Ancak bu cep telefonları eski nesil dediğimiz tarzda olmak zorunda yani kamerasız ve veri alış-verişi olmayan özellikte. GSM operatörlerinin özel ürettiği Sim kartlarıyla erbaş ve erler 5’i cep telefonu olmak üzere toplamda 7 numaraya erişebilecekler ve diğer numaralar için kısıtlama olacak.

Askerlerin kullanacakları cep telefonun kısıtlı olması nedeniyle pahalı pahalı akıllı telefonların yerini ilk nesil diye adlandırılan telefonlar alacak. İşte bu nedenle piyasa da bu tür telefonlar yok satmaya başladı. Bu tür cep telefonlarının başında NOKIA serisinden 3310 ilk sırada alıyor.

Bu başlık altında Asker Celle Uyumlu Cep Telefonu alıp satabilmek ve tavsiyeler adına YORUMUNUZ bölümünü kullanabilirsiniz

Asker Celle Uyumlu Cep Telefonu

Asker Celle Uyumlu Cep Telefonu

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap