Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Aşkım Benim Filmi [Fragman] izle

Aşkım Benim Filmi [Fragman] izle

Aşkım Benim Filmi 16.03.2012 Cuma günü vizyona girecek olan Dram, Gizem, Tarih ve Psikoloji öğelerini içinde barındıran bir yapım. Filmin başrollerinde Alacakaranlık serisinde gösterdiği başarılı performansı ile oldukça fazla sayıda hayran kazanan Robert Pattinson, Uma Thurman ve Kristin Scott Thomas yer alıyor. Orjinal adı “Bel Ami” olan Aşkım Benim Filmi ile ilgili ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Aşkım Benim Filmi Afiş

Aşkım Benim Filmi izle

Aşkım Benim Filmi

Aşkım Benim Filmi Fragman izle

Aşkım Benim Filmi Konusu

Georges Duroy, beş parasız ama yakışıklı, bekar ve oldukça çekici bir askerdir. Yoksul hayatından kurtulup zengin Paris sosyetesi içine girmeye kararlı olan Duroy, bunun en kolay biçimde asilzadelerin eşlerini baştan çıkartarak mümkün olduğunu keşfeder. Başta kendisini himayesine alanların eşleri olmak üzere genç yaşlı çıkarı olan tüm kadınları “mutlu eder”. Fakat içlerinden biriyle; “Clotilde de Marelle” diğerlerinden daha fazla ilgilenir.

Aşkım Benim Filmi Oyuncuları

Yapım: 2012  –  İngiltere
Tür: Dram,  Gizem,  Tarih,  Psikolojik,  Erotik,
Süre: 102 dakika
Yönetmen: Nick Ormerod,  Declan Donnellan,
Oyuncular: Robert Pattinson,  Uma Thurman,  Christina Ricci,  Natalia Tena,  Kristin Scott Thomas,  Holly Grainger,  Colm Meaney,  Jake Harders,  Arthur Gourounlia,  Todd Petersen,  Ceri Jerome,  Amy Marston,  George Potts,  Philip Glenister,  James Lance,
Müzisyen : Rachel Portman,  Lakshman Joseph De Saram,
Görüntü Y.: Hagen Bogdanski,
Senaryo: Rachel Bennette,  Guy De Maupassant,
Senaryo (Kitap): Guy De Maupassant,
Yapımcı: Simon Fuller,  Laurie Borg,  Ildiko Kemeny,  Uberto Pasolini,

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap