Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Athena Gökhan ve O Ses Türkiye Aralık 2014

Athena Gökhan ve O Ses Türkiye Aralık 2014

o ses gökhanGökhan son O Ses Türkiye’de soyundu. O Ses Türkiye’de yarışma Corç Şeker sessiz gemi ile sahne aldı , yarışmacı için 4 ünlü sanatçıda dönünce Gökhan şimdiye kadar göstermediği istek ve çabayı sarf etti. Hatta gökhan  O Ses Türkiye’de yarışmacısı Corç Şeker için versene borç esprisi bile yaptı. O Ses Türkiye’de her hafta yaptığı radikal yorumlarla seyircinin gönlüne taht kuran Athena Gökhan’ın sizce en iyi yorumu neydi? Söylenen müzik bana ne yapıyor bilmiyorum ama şuramdan bana bir şey yapıyor :))

Athena Gökhan (O Ses Türkiye) Kim?

Hepimiz onu kardeşi Hakan Özoğuz’un ile birlikte Athena Gökhan olarak tanıdık. Tam Adı Gökhan Özoğuz, Türkiye’de kendi hayran kitlesini yaratmayı başarmış sıradışı kişiliği ve görüntüsüyle müzik yapmaya devam ederken herkes onu 2004 Eurovision Şarkı Yarışması, Türkiye de, (İstanbul ) yapılan 49. Eurovision Şarkı Yarışması’ında ki 4.lüğü ile tanıdı. Aradan geçen süre zarfında kendi yağı ile kavrulan Athena Gökhan’ın tekrar gündeme oturması Acun Ilıcalı ile oldu. Acun Ilıcalı’nın Star Tv’de ekranlara taşıdığı O Ses Türkiye’de yarışma jüriliğini kabul etmesiyle geniş kitlerrle bir anda gönül bağı kurmayı başardı.

Gökhan Oğuz görünüş ve tarzın yaratacağı tüm ön yargıları bir anda yıkmayı başardı. Sempatik ve samimi kişiliği ile mütevazi tavırlarının yanında  kendini kasmayan doğal yorumları eklenince adeta O Ses Türkiye ile kendini Türk halkına sevdirdi. İşte Athena Gökhan Özoğuz hakkında bazı bilgiler…

Gökhan Özoğuz Kimdir?

11.10.1976 yılında istanbul’da dünyaya gelen Gökhan Özoğuz hakkında çok fazla detay bilgi yok ama editörlerimiz haberleri derliyor.

15 yaşında gitar çalmaya merak salan Gökhan Özoğuz, Athena müzik grubunun solistidir. Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz ikiz kardeşidir.

Gökhan Özoğuz Albümleri :
1993 – One Last Breath 
1998 – Holigan 
2000 – Tam Zamanı Şimdi 
2001 – Mehteran Seferi (EP) 
2002 – Her Şey Yolunda 
2004 – US 
2005 – Athena 
2006 – İT (EP) 
2007 – 100 Şerefli Yıl (EP) 
2010 – Pis 
2011 – Ben böyleyim (EP) 

Gökhan Özoğuz Filmleri :
2002 – O Şimdi Asker, 
2005 – O Şimdi Mahkum, 
2006 – Tramvay (film), 
1996 – Tatlı Kaçıklar, (Konuk oyuncu)

Athena Gökhan Özoğuz Evli mi?

Gökhan Özoğuz uzun süreli beraberlik yaşadığı  Melis Ülken ile 29 Aralık 2012’de evlenmişti.

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap