Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Avatar Atakan Kiminle Nişanlandı? Serap Korkmaz Kimdir?

Avatar Atakan Kiminle Nişanlandı? Serap Korkmaz Kimdir?

Avatar Atakan’ın Nişanlısı Serap Korkmaz Kim?

Survivor yarışmasının bıçkın delikanlısı ve kazananı olarak bir çok kalpte taht kurmayı başaran Avatar Atakan evlilik yolunda ilk adımını  nişanlanarak attı. Sade bir nişan töreni ile Serap Korkmaz adlı hanımefendi ile yüzük takarak mutluluğunu da sevenleriyle paylaşan Avatar Atakan‘ın mutluluğu gözlerinden okunuyor.

Avatar Atakan'ın Nişanlısı

Avatar Atakan’ın Nişanlısı

Survivor 2016 şampiyonu tam adı Çağan Atakan Arslan lakabı Avatar olan Atakan’ın müstakbel eş adayı Serap Korkmaz hanım efendi bu nişanla birlikte hakkında en merak duyulan isimlerden biri oldu.

 SERAP KORKMAZ KİMDİR?

1988 yılında İstanbul doğan Serap Korkmaz, lise eğitimini burada tamamladıktan sonra İtalya’nın Milano kentine taşınmış,  burada Avrupa’nın en büyük tasarım okullarından biri olan Istituto Europeo di Design –IED’ de İç Mimarlık eğitimi almış. IED’den mezun olduktan sonra tez projesi VIAFARINI/Fondazione Arnaldo Pomodoro FAP ‘Urban Artists Hotel Roelink’te sergilendi. Daha sonra Domus Academy’de “Otel Tasarımı Eğitimi” alan Serap Korkmaz, Riccardo Giovanetti Studio ve Studio Mutti Archietti gibi ünlü mimarlık firmalarında çalıştı. Çalışırken, aldığı kararla Scuola Politecnica di Design – SPD’ de ‘İç Tasarım’ (Interior Design) alanında yüksek lisans eğitimine devam eden Serap Korkmaz hala Milano’da yaşamaktadır. Serap Korkmaz endüstriyel tasarımcılık mesleğini icra ediyor.

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap