Buradasınız : Ana Sayfa //Reklam Videoları//Ayda Mosharraf Panda Reklamı

Ayda Mosharraf Panda Reklamı

Panda Reklamı Ayda Mosharraf

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2011 elemelerine katılıp Acun tarafından O Ses Türkiye yarışmasına yönlendirilen ve O ses Türkiye’de son ikiye kalan Aydan Mosharraf, Mustafa Bozkurt ile araların da yapılan  SMS oylamasını kaybetmiş 2013 O ses Türkiye yarışmasını Mustafa Bozkurt kazanmıştı. O ses Türkiye’de adını finale yazdırmayı başarmasının yanında herkes onu Halil Sezai’nin İsyan parçasını ile tanıdık diyebiliriz.

---Sponsor Reklamlar---

Yaza adım atacağımız ve dondurma sezonun açılacağı  şu günlerde sempatik ve güzel Ayda Mosharraf’ı Panda reklamında izlemeye başlayacağız. Oldukça şirin ve seyirciyi sıkmadan yapılmış Ayda Mosharraf’lı Panda Dondurma reklamının videosunu izleyebilirsiniz.

Panda Dondurma Reklam Sloganı : SENCE SEN BENİ SEN BENSİZ GÖNDEREBİLİRMİSİN BURDAN PANDA

Ayda Mosharraf Panda Reklamı

Ayda Mosharraf Panda Reklamı

---Sponsor Reklamlar---

Google Aramaları:

Etiketler: , , , , , , , ,

2 Yorum yapılmış " Ayda Mosharraf Panda Reklamı "

  1. ayla diyor ki:

    berbat olmuş

  2. ece_esram diyor ki:

    benceee harikasın ayda bizler hayranın olarak arkandayız normalde hayran oldum demeyi seeevmem ama sana gerçekten hayranımm

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica