Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Aykut Kocaman Benfica 3-1 Fenerbahçe Maç Sonu Basın Toplantısı 02.05.2013

Aykut Kocaman Benfica 3-1 Fenerbahçe Maç Sonu Basın Toplantısı 02.05.2013

UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final rövanş maçında Portekiz’in Benfica takımına misafir olan Fenerbahçe, maçı 3-1 kaybederek UEFA kupasına veda etti. Maçta Benfica’nın golleri Gaitan ve Oscar Cardozo (2)’dan gelirken, Fenerbahçe’nin tek golünü penaltıdan Dirk Kuyt kaydetti. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Benfica 3-1 Fenerbahçe maçı sonrası kameralar karşına geçerek maçı değerlendirdi.

Aykut Kocaman Benfica 3-1 Fenerbahçe röportajı

Aykut Kocaman Benfica 3-1 Fenerbahçe röportajı

Aykut Kocaman Benfica 3-1 Fenerbahçe Maç Sonu Yorumu 02.05.2013

Kocaman, maçın ardından yaptığı açıklamada “Çok üzgünüz, fazlasıyla istiyorduk finali oynamayı. Maçın başlarındaki baskı normaldi. Benfica uzun yıllardır bu seviyede oynayan takımlardan bir tanesi. Golü yedik, yedikten sonra oyunu biraz daha rakip sahaya taşımaya başladık. Golü de erken bulduk, işler yolunda gitmeye başladı. Maç biraz daha dengeli giderken yediğimiz ikinci gol, golyemenin ötesinde, duran toptan hızlı başlangıçla gelen gol bizi aşağı doğru çekti. Bu gol rakibe de oyunun domine etme yönünde fırsat sundu. Kuyt’ın sakatlığı, Selçuk’un sakatlığı ile boy avantajını yitirmememiz önemliydi. İkinci devre rus ruletiydi.” ifadelerini kullandı.

Eksik oyuncuların oyunu etkileyip etkilemediği yönündeki soruya ise “Fenerbahçe takımı var olan futbolcularıyla en azından seviye atladığını gösterdi. Esas planların alt-üst olmasına sebep olan kırılma anı ikinci gol oldu. Psikolojik rahatlığı hissettiğimiz anlarda yediğimiz o gol ağır bir etki yarattı.” cevabını verdi.

Aykut Kocaman Benfica 3-1 Fenerbahçe Maç Sonu Basın Toplantısı

http://www.youtube.com/watch?v=v2Y56RW7RSI

Etiketler:

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap