Buradasınız : Ana Sayfa //Futbol Köşesi//Aykut Kocaman’dan Transfer Açıklaması

Aykut Kocaman’dan Transfer Açıklaması

UEFA Avrupa Ligi 3. Ön eleme turunda 1-1 biten Strum Graz maçı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman zorlu bir rakiple eşleştiklerini buna rağmen turu geçtikleri için mutlu olduğunu ifade etti.

Maç boyunca tribünlerin kendilerine olan desteği için taraftara teşekkür eden Aykut Kocaman “Uzun süredir beraber oynayan ve aynı teknik adamla çalışan bir ekibe karşı kendi sahanızda 2. Golü bulamazsanız maçı da zora sokarsınız. Neys eki golü yedikten sonra iyi bir reaksiyon gösterdik ve çabuk toparlandık. Uyum sürecini atlattıktan sonar daha da iyi olacağız” dedi.

Maç içinde Ozan Tufan ve Hasan Ali Kaldırım’ın taraftarlarca protesto edilmesini doğru bulmadığını dile getiren Aykut Kocaman konuya ilişkin olarak “Yapılanları anlamak son derece zor. Bu doğru değil. Takım da bizim kulüp de oyuncular da ve taraftarın neyi protesto ettiğini anlamak son derece zor” yorumunda bulundu.

Maç öncesi Ülker Stadı’nı dolduran taraftara teşekkür eden Aykut Kocaman “Onların bu desteği bizi heyecanlandırdı. Taraftar takımın arkasında olursa bizim de performansımız yukarı çıkar. Maça iyi başlamamızın ana sebebi tribünlerin desteği idi. İlerleyen bölümlerde tribünlerde kimi sıkıntılar yaşansa da maçı dolu tribünlere karşı oynamak seyircisiz oynamaktan çok daha iyi” dedi.

Transfer çalışmalarına da değinen Aykut Kocaman “Transfer sadece tek bir tarafı ilgilendiren bir mesele değil. Yönetim kadroyu güçlendirmek için yüksek motivasyonla çalışmalarını yürütüyor. Transferler ne zaman sonuçlanır bilmiyorum ama mutlaka transfer dönemi bitmeden birkaç oyuncu aramıza katılacak. Bundan eminim” dedi.

Lens konusunda kulübün herhangi girişimi olup olmadığının sorulması üzerine söz alan Aykut Kocaman konuya ilişkin olarak kendisinin bilgi sahibi olmadığını fakat bildiği kadarıyla Lens için herhangi girişimlerinin olmadığını dile getirdi. Tüm transfer haberlerini ve yüksek kazançlar elde edebileceğiniz Betboo ve Justinbet sitelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap