Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Ayna Grubu Solisti Cemil Özeren Öldü

Ayna Grubu Solisti Cemil Özeren Öldü

Ayna grubu vokalisti Cemil Özeren, bir yıla yakın  karaciğer tedavisi görmekte idi ve  iki hafta önce durumu iyice ağırlaşmıştı. Cemil Özeren tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti.20.11.2012

---Sponsor Reklamlar---

Cemil Özeren hakkında son zamanlarda  arkadaşları tarafından beş parasız olduğunu ve yardıma muhtaç olduğunu sosyal paylaşım sitelerinde duyurulmuştu.

 

Cemil Özeren Biyografisi

Cemil Özeren (d. 1966, ö. 2012), Türk müzisyen. Ayna grubunun üyesi olan Cemil Özeren 1996 yılında ünivesiteden arkadaşı Erhan Güleryüz ile birlikte Ayna grubunu kurmuşlardır.

Üniversite eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra İstanbul’a albüm yapmaya gelir. Gittiğin Yağmurla Gel ile başlayan bu yolculuk 2002 senesinde Bostancı Durağı albümünden sonra son bulmuş. Erhan Güleryüz ile Cemil Özeren yollarını ayırmıştır. Daha sonra Destan grubuna katılan Cemil Özeren, bu sene başında çıkarttığı Cemi Cümle isimli solo albümle tekrar zirveye çıkmaya çalışsa da başarılı olamadı. 2002 yılında gruptan ayrılan Cemil Özeren, katıldığı Bak Kim dansediyor yarışmasında da başarılı bir performans sergilemişti.

Ayna Grubu Solisti Cemil Özeren

Ayna Grubu Solisti Cemil Özeren

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica