Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Ayna Grubu Solisti Cemil Özeren Öldü

Ayna Grubu Solisti Cemil Özeren Öldü

Ayna grubu vokalisti Cemil Özeren, bir yıla yakın  karaciğer tedavisi görmekte idi ve  iki hafta önce durumu iyice ağırlaşmıştı. Cemil Özeren tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti.20.11.2012

---Reklamlar---

Cemil Özeren hakkında son zamanlarda  arkadaşları tarafından beş parasız olduğunu ve yardıma muhtaç olduğunu sosyal paylaşım sitelerinde duyurulmuştu.

 

Cemil Özeren Biyografisi

Cemil Özeren (d. 1966, ö. 2012), Türk müzisyen. Ayna grubunun üyesi olan Cemil Özeren 1996 yılında ünivesiteden arkadaşı Erhan Güleryüz ile birlikte Ayna grubunu kurmuşlardır.

Üniversite eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra İstanbul’a albüm yapmaya gelir. Gittiğin Yağmurla Gel ile başlayan bu yolculuk 2002 senesinde Bostancı Durağı albümünden sonra son bulmuş. Erhan Güleryüz ile Cemil Özeren yollarını ayırmıştır. Daha sonra Destan grubuna katılan Cemil Özeren, bu sene başında çıkarttığı Cemi Cümle isimli solo albümle tekrar zirveye çıkmaya çalışsa da başarılı olamadı. 2002 yılında gruptan ayrılan Cemil Özeren, katıldığı Bak Kim dansediyor yarışmasında da başarılı bir performans sergilemişti.

Ayna Grubu Solisti Cemil Özeren

---Reklamlar---

Ayna Grubu Solisti Cemil Özeren

Google Aramaları:

    ayna grubundaki kel adam öldümü,erhan güleryüz öldü mü,ayna grubundan kim öldü,erhan güleryüz öldümü,aynadaki kel adam,ayna grubu kim öldü,aynadaki kel adam öldü mü,erhan güleryüz öldü,ayna grubundaki kel adam,erhan güleryüz ne zaman öldü

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica