Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran Boşanıyor mu?

Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran Boşanıyor mu?

Evlilikleri ile magazin dünyasında uzun süre konuşulan Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran bu kez boşanma dedikodusuyla magazin dünyasına salladı. Çiftin boşanacağı ile ilgili kendilerinin yaptığı resmi bir açıklama yok. Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran Boşanıyor iddiasının sahibi magazin dünyasının gündeminden çıkarttığı olaylarla düşmeyen Erol Köse. Köse, çiftin boşanacağını sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan yazdığı mesajla duyurdu.

Ayşe Özyılmazel ile Alli Taran Boşanıyor mu

Ayşe Özyılmazel ile Alli Taran Boşanıyor mu?

Erol Köse Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran‘ın boşanacağı iddiasını şu mesajla duyurdu;

“Flash flash yılın bombasını açıklıyorum mutlu evlilik 1 yılı bile dolduramadan bitti……”

Erol Köse yazdığı bu mesaja ilk yorumu da kendisi yaptı ve Ayşe Özyılmazel‘e eleştiri niteliğinde olan şu cümleleri yazdı,

”Bence @ayseozyilmazel mesleğinde iyice şahlanacak! Ali tarantula ise iyice dibe vuracak. Vicdan azabı ve mutsuzluk başarısızlık yolda. Ayşe Özyılmazel “adam evden çıkmaz,gezmez, sinemaya gitmez,spor yapmaz..vs” die yazılarında şikayetlenmişti ki #tarantula aksi ihtiyardır! Ayşeye söyledik o dönem ama geç anladı.Egosu yüksek ve nemrut bir dededir, tarantula lakaplıdır, küstahdır sevilmez. Ne diyosak o. Sagolsun @geccecom da bombayi bizim patlattigimizi yazmış, yazamayan ve yazamayack olanlar belli @drerolkose yi çoooook kıskanmışlar #bikapsu. Araştırdım sevgili @ayseozyilmazel yuvası için tarantulayı psikoloğa götürmüş ama nafile adam huysuz antisosyal Ayşe cıvılcıvıl #nediyosako ”

Ayşe Özyılmazel Boşanıyorlar haberini doğruladı!

Bodrum’da düzenenlenen ve bir çok ünlünün katıldığı görkemli bir törenle dünyaevine giren Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran çifti boşanma kararı aldığı yönünde çıkan haberleri Ayşe Özyılmazel onayladı.

“Evet boşanıyoruz” diyen Özyılmazel, şu an için konuşmak istemediğini ama ilerleyen günlerde detaylı bir açıklama yapacağını söyledi…

Etiketler: ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap