Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Aysu Baçeoğlu – 10 Numara Şarkısı ve Sözleri

Aysu Baçeoğlu – 10 Numara Şarkısı ve Sözleri

Aysu Baçeoğlu 10 Numara Söz

Aysu Baçeoğlu 10 Numara Öpücük Albümü 2012

5 yıllık bir aranın ardından Aysu Baçeoğlu yepyeni maxi single çalışması “10 Numara Öpücük” ile geri geliyor…

Sözü ve müziği Murat Yaprak’a, düzenlemesi Yasin Keleş’e ait olan “10 Numara” isimli şarkısına çok güvendiğini ve yazın şarkısı olmaya aday olduğunu söyleyen Aysu Baçeoğlu, Murat Yaprak’ ın prodüktörlüğünü üstlendiği beş yeni bir cover şarkıdan oluşan maxi single çalışmasında nostaljik bir şarkı olan Aşkın Kanunu’na yer verdi.

“10 Numara Öpücük” single ındaki şarkıların düzenlemeleri Yasin Keleş, Murat Yaprak ve Gökhan Doğanay’a ait, “Bile Bile” isimli şarkı Doğuş’a ait olup vokalde Aysu Baçeoğlu’na eşlik etmiştir.

“10 Numara Öpücük” adlı maxi single Düet Film Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde yerini almaya hazırlanırken iki farklı remixi bulunan çıkış şarkısı “10 Numara”ya Müjdat Küpşi yönetmeliğinde çekilen klip kısa sürede tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacaktır.

1. 10 NUMARA
2. AŞKIN KANUNU
3. YÜZYILIN AŞKI
4. BİLE BİLE
5. DOLANA DOLANA
6. AŞKIN KANUNU Özhan ÖZAL Mix
7. 10 NUMARA Ufuk AKYILDIZ REİNA Mix
8. 10 NUMARA Cihat UĞUREL Mix

http://www.youtube.com/watch?v=dEMpA8y6bxQ
Aysu Baçeoğlu 10 Numara Öpücük Albümü 2012 5 yıllık bir aranın ardından Aysu Baçeoğlu yepyeni maxi single çalışması “10 Numara Öpücük” ile geri geliyor… Sözü ve müziği Murat Yaprak’a, düzenlemesi Yasin Keleş’e ait olan “10 Numara” isimli şarkısına çok güvendiğini ve yazın şarkısı olmaya aday olduğunu söyleyen Aysu Baçeoğlu, Murat Yaprak’ ın prodüktörlüğünü üstlendiği beş yeni bir cover şarkıdan oluşan maxi single çalışmasında nostaljik bir şarkı olan Aşkın Kanunu’na yer verdi. “10 Numara Öpücük” single ındaki şarkıların düzenlemeleri Yasin Keleş, Murat Yaprak ve Gökhan Doğanay’a ait, “Bile Bile” isimli şarkı Doğuş’a ait olup vokalde Aysu Baçeoğlu’na eşlik etmiştir. “10 Numara Öpücük” adlı maxi single Düet Film Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde yerini almaya hazırlanırken iki farklı remixi bulunan çıkış şarkısı “10 Numara”ya Müjdat Küpşi yönetmeliğinde çekilen klip kısa sürede tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacaktır. 1. 10 NUMARA 2. AŞKIN KANUNU 3. YÜZYILIN AŞKI 4. BİLE BİLE 5. DOLANA DOLANA 6. AŞKIN KANUNU Özhan ÖZAL Mix 7. 10 NUMARA Ufuk AKYILDIZ REİNA Mix 8. 10 NUMARA Cihat UĞUREL Mix

Aysu Baçeoğlu

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap