Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Seninki Kaç Para Filmi [Fragman] izle

Seninki Kaç Para Filmi [Fragman] izle

Geçtiğimiz günlerde kaldığı Antalya’da otel odasında hayatını kaybeden arabesk sanatçısı Azer Bülbül‘ün, Seninki Kaç Para adlı filmde oynadığı öğrenildi. Ünlü Türkücü Seninki Kaç Para filminde bir mafya babasını canlandırıyor. Azer Bülbül’ün ölümünden sonra bir açıklama yapan filmin yapımcıları Fırat Boran ve Fatih Toka, “filmimizin galası 9 mart 2012’de yapılacaktı, kendisi galaya katılmayı çok istiyordu fakat ömrü yetmedi” dedi.

İki ay önce otel odasında ölü bulunan Azer Bülbül’ün de konuk oyuncu olarak rol aldığı “Seninki Kaç Para?” filminin galası önceki akşam City’s’de yapıldı.

Galada Bülbül de unutulmadı ve salonda onun için bir anma köşesi hazırlandı. Bülbül’ün fotoğrafı önünde poz veren ekip, “şu an burada, yanımızda olmasını çok isterdik, üzgünüz” diye konuştu.

Galanın en ilgin çeken konukları ise başrol oyuncusu Fulden Akyürek’in ablası şarkıcı Umut Akyürek ile eşi Oktay Ertuğrul’du. Çift, ilginç kostümleriyle merak uyandırdı. Ertuğrul, bu sıra dışı seçimlerin nedenini soranlara “Önümüzdeki ay yeni albümünü çıkaracağım. Konseptimiz bu olduğu için bu gece böyle giyinmek istedik” dedi.

azer bülbül seninki kaç para filmi

Azer Bülbül - Seninki Kaç Para Filmi'nde Mafya Babası Rolünde

Çekimlerine halen devam edilen Seninki Kaç Para Filmi‘nin başrollerinde sunuculuk ve dizi oyunculuğu yapan Vatan Şaşmaz ile Fulden Akyürek yer alıyor.

Seninki Kaç Para Filmi Fragman izle

http://www.youtube.com/watch?v=XtlT-e60YiA

Seninki Kaç Para Filmi Konusu

Filmde mafya babası olan ünlü türkücü Azer Bülbül, Vatan Şaşmaz’ın (Cemil Poyraz) kızını kaçırıyor. Kızının peşine düşen Cemil ve arkadaşlarını bir depoya hapseden Bülbül’ün işkence taktiği de görülmeye değer nitelikte. Azer Bülbül Cemil’in arkadaşlarını yumurtaya oturtuyor.

Etiketler: , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Seninki Kaç Para Filmi [Fragman] izle "

  1. Emrah dedi ki:

    ölsende yüreyimizde yaşıyorsun azer Abi

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap