Buradasınız : Ana Sayfa //Futbol Köşesi//Aziz Yıldırım’dan Flaş Transfer Açıklaması

Aziz Yıldırım’dan Flaş Transfer Açıklaması

Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım konuk olarak katıldığı %100 Futbol programında transfere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Programın yorumcusu Rıdvan Dilmen’in “Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısına takıma güvenmeyen bir teknik adamla başlamak hataydı” sözleri üzerine söz alan Fenerbahçe başkanı “O halde oyun grubu da kendilerine güvenmeyen teknik adama karşı bize bir şey söylemeliydi. Oyuncularımız hiçbir reaksiyon göstermedi” yorumunda bulundu.

Transfer döneminin halen devam ettiğini ve kadroya 4 yeni oyuncu katacaklarını dile getiren başkan Aziz Yıldırım “Bu oyunculardan 2’si bu hafta aramıza katılacak” dedi. Açıklamalarını şu şekilde sürdüren Fenerbahçe başkanı “Daha önce belirttiğim gibi 4 tane oyuncu alacağız. Tüm planlarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Bu hafta içinde forma reklamımızı yapacağız. Forma satışlarından beklentimiz son derece yüksek. Transfer edeceğimiz 4 oyuncudan 2’si bu hafta kalan ikisi ise gelecek hafta bitmiş olur. Ondan sonra oturup hocamızla bir kadro değerlendirmesi yapacağız. Bu sezon hedefimiz her sene olduğu gibi şampiyonluk. Daha sonra kademeli olarak Avrupa’da başarılı olmak istiyoruz. Bu yüzden transferde nokta atışı yapmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Hangi bölgelere oyuncu alacaklarına açıklık getiren Aziz Yıldırım bir tane santrafor, bir orta saha, hücuma dönük bir kanat oyuncusu ve stoper transfer edeceklerini belirtti.

Basında çıkan haberlerde adı sıkça Fenerbahçe ile anılan Lucas Lima ve Ben Arfa transferleriyle ilgili konuşan başkan Aziz Yıldırım bu oyuncuları maddi anlamda alacak güçleri olduğunun altını çizerek şunları söyledi: “Lima Santos kulübünün oyuncusu ve kulübü onu satmak istemiyor. Ben Arfa konusuna gelince oyuncunun Paris Saint Germain’den alacağı var. Yoksa oturup menajeriyle anlaşma sağladık. Şu anda kulübünden senelik net 6 milyon avro kazanıyor.”  En son transfer gelişmelerini, spor haberlerini ve en yüksek oranları veren siteler olan Superbetin ve Bets10 adreslerine buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap