Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Bekir Aksoy’un Eşi Derya Çavuşoğlu Kimdir?

Bekir Aksoy’un Eşi Derya Çavuşoğlu Kimdir?

Derya Çavuşoğlu Bekir Aksoy’un Eşi Kim?

06 Eylül 2013 tarihinde  Bekir Aksoy (44 yaşında) ile manken Derya Çavuşoğlu’yla (21 yaşında)  evlenmiş ve  Emir Berk isimli bir erkek çocukları olmuştu.  Bekir Aksoy ve eşi  doğum sonrası gittikleri Bodrum’a tatilinde geçtiğimiz gece talihsiz bir kaza yaşayarak haber oldu. Bekir Aksoy güzel eşi Derya Çavuşoğlu ile sahilde gezintisi sonrası gece yarısı eve döndüğünde anahtarlarını içeride unuttuklarını fark etti. Eve bir şekilde girip kapıyı açmayı düşünen Bekir Aksoy, evin arka bahçesinden yatak odasına girmek isterken duvara tırmanmaya çalıştığı sırada düşerek kaburgalarını kırdı. Düşmenin etkisiyle bayılan Bekir Aksoy’u eşi Derya çavuşoğlu Bodrum Acıbadem Hastanesi’ne götürdü. Yapılan tetkikler sonucu Bekir Aksoy’un iki kaburga kemiğinin ve sağ elinin 3 yerden kırıldığı ortaya çıktı. İlk açıklamalara göre Bekir Aksoy’un kalıcı bir rahatsızlığının olmayacağı ve hastaneden taburcu olduktan sonra fizik tedaviye başlayacağı belirtti.

Bu haber üzerine dikkatleri  Bekir Aksoy’un eşi Derya çavuşoğlu üzerine çekti. Haberi okuyanlar Bekir Aksoy’un eşi Derya Çavuşoğlu kimdir? Bekir Aksoy’un eşi Derya Çavuşoğlu nereli, kaç yaşında, ne iş yapar gibi sruları sormaya başladı.

Bekir Aksoy’un Eşi Derya Çavuşoğlu Biyografisi

2013 yılında 21 yaşında kendinden 23 yaş büyük Bekir Aksoy’la evlenen güzel manken Derya çavuşoğlu hakkında çok fazla bilgi digital ortamda bulunmuyor.

Derya Çavuşoğlu kimdir?

1992 İstanbul doğumlu olan Derya Çavuşoğlu, 1.74 boyunda ve 51 kilo. Babası Trabzonlu, annsi Bulgaristan göçmeni melez güzeli diyebiliriz. Üniversitede radyo tv kazanarak 1 sene okumuş , sonrasında tercihinden mutlu olmayınca tekrar sınava girip İstanbul Üniversitesinde Psikoloji Bölümünü kazanmayı başarmış.

Bekir Aksoy'un Eşi

Bekir Aksoy’un Eşi

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap