Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Bende Özledim Deniz Kızı Kim?

Bende Özledim Deniz Kızı Kim?

Bende Özledim Dizisinde Deniz Kızını Kim Oynuyor?

Leyla ile Mecnun dizisinin ardından  yepyeni bir dizi ile ekran karşısına gelmek isteyen dizi ekibi Bende Özledim dizisi ile yola çıktı. Beklenmedik bir anda Leyla ile Mecnun’un bitişi ile bir nevi yarım kalan finalini de içine alacak şekilde bunu yapmaya çalışan dizi kadrosu, konusu ve oyuncuları gereği bu duruma çok müsait olan Bende Özledim dizinin ilk bölümünde, Leyla ile Mecnun dizisinin sürpriz bitişinin oyuncu kadrosunun gerçek yaşamda ki hayatlarına etkisini esprili şekilde ele aldı. İlk bölüm geçmişin izleri taşırken ikinci bölümle olayların gelişeceği ve dizinin kendi yolunu çizmesi bekleniyor. Bu doğrultuda ilk sinyaller 2. bölüm fragmanından gelmeye başladı.

01 Kasım 2013 Cuma günü 23:30 da yayınlanacak Bende Özledim Dizisinde, Leyla ile Mecnun’da denize sürekli el sallayan İsmail Abi karakterini canlandıran Serkan Keskin, Bende Özledim dizisinde denizle haşır neşir olmaya devam ediyor. Gerçek yaşamında da dalgıç olan Serkan Keskin, bu seferde Bende Özledim dizisinde deniz kızına aşık olacak.

Serkan Keskin’in deniz kızına aşık olması ile bir an da şimşekleri üzerine çeken isim deniz kızını oynayan isim olan Ezgi Çelik’e yöneldi. Tv izleyicilerinin Şubat dizisinde Leyyal karakteri ile tanıdığı Ezgi Çelik böylece Ben de Özledim’de deniz kızı oldu.

Bende Özledim dizisinde deniz kızını oynayan Ezgi Çelik Kimdir?

Hakıkında çok fazla bilgiye rastlayamadığımız Ezgi Çelik 1984 doğumlu ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunu.

Ezgi Çelik

Ezgi Çelik

Ezgi Çelik deniz kızı

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap