Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Beren Saat Kenan Doğulu Düğün Tarihi

Beren Saat Kenan Doğulu Düğün Tarihi

Kenan Doğulu ve Beren Saat’in düğünü

Yaklaşık 2.5 yıldır birlikte olan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti  Los Angeles Malibu kumsalında 30.07.2014 tarihinde gerçekleşen törenle dünya evine giren Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti düğün fotoğraflarını yazımızda..

Yaklaşık 2.5 yıldır birlikte olan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti
Aşk-ı Memnu dizisi ile yıldızı parlayan, daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi ile ününe ün katan güzel oyuncu Beren Saat, kısa bir süre önce Türk pop müziğinin başarılı ismi Kenan Doğulu ile aşk yaşamaya başlamıştı. İkili aşk yaşamaya başladıktan sonra yakalandıkları magazin basınına aşklarını gizlemeyip itiraf etmişti. Beren Saat ve Kenan Doğulu ilişkisinde yeni ve güzel bir gelişme yaşandı. Milliyet’in haberine göre Beren Saat ve Kenan Doğulu‘nun düğün tarihi belli oldu. İkili herhangi bir aksilik olmadığı takdirde 2013’ün ocak ayında evlenmeyi planlıyor!

Beren Saat Kenan Doğulu Düğün Tarihi

Beren Saat Kenan Doğulu Düğün Tarihi

Aşklarını Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu çiftinin düğünlerinde basına açıklayan Beren Saat ve Kenan Doğulu, mutlu olduklarını her fırsatta açıklamaktan geri kalmıyor. Alınan duyumlara göre Kenan Doğlu, Beren’in ailesi ile tanışmış ve aile Doğulu’ya güzel bir not vermiş.

Etiketler: , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Beren Saat Kenan Doğulu Düğün Tarihi "

  1. irem su dedi ki:

    birbirlerine çok yakışyorlar:)

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap