Buradasınız : Ana Sayfa //Beşiktaş Köşesi//Beşiktaş Alliance ile Dünya Kulübü oldu

Beşiktaş Alliance ile Dünya Kulübü oldu

dünya kulübü BeşiktaşBeşiktaş Kulübü’nden müthiş ortaklık

Beşiktaş; Avrupalı, Amerikalı ve Asyalı kulüplerle bir araya gelip, “Futbolun G8“ini oluşturdu. Dünyaya açıldı.

Beşiktaş Kulübü’nün, kulüplerin ekonomik anlamda gelişmelerine katkı sağlamak ve yeni kaynaklar elde etmek amacıyla oluşturulan ‘Alliance‘ adındaki ortaklığa katıldığı bildirildi. 

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, Beşiktaş’ın dünya çapında önemli bir ortaklığa katıldığı kaydedilerek, Dünyanın önde gelen kulüplerinin yer alacağı ‘Alliance‘ adı verilen ortaklıkta Beşiktaş’ımız da yer alıyor.

Alliance de Hangi takımlar var?

Beşiktaş’ımız dışında İspanya’dan Atletico Madrid, Çin’den Shanghai Shenhua, Tayland’dan Muang Thong United, Birleşik Arap Emirlikleri’nden Al Ain, ABD’den Chicago Fire, Meksika’dan Club America ve Brezilya’dan Internacional kulüplerinden oluşacak olan ortaklık, kulüplere önemli faydalar sağlayacak bir organizasyona dönüşecek” denildi.

Ortaklığın ilk toplantısının 3-5 Aralık tarihleri arasında İspanya’da gerçekleştirileceği, toplantıda Beşiktaş Kulübü’nü Basın Sözcüsü Mete Düren ile yönetim kurulu üyesi Doğan Küçükemre’nin temsil edeceği kaydedildi.

Toplantıda siyah-beyazlı kulübü anlatan bir sunum yapacak olan Düren’in, Beşiktaş’ın yapısı, gelir kaynakları, varlıkları ve sportif faaliyetleri hakkında da katılımcılara ayrıntılı bilgi vereceği ifade edildi.

Toplantıda ayrıca kulüpler arasında fikir alış-verişi yapılacağı, yeni gelir kaynakları oluşturmaya yönelik işbirliklerinin görüşüleceği belirtildi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap