Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Beyaz Show Alexandra Stan 16 Mart 2012

Beyaz Show Alexandra Stan 16 Mart 2012

1996 yılından bu yana seyircisi ile buluşan Beyaz Show‘un son zamanlarda yayınlanan bölümlerinde, dünyaca ünlü simaları görmeye alıştık. Programın bu geceki (16 Mart 2012) konukları arasında yine dünyaca ünlü bir isim vardı. Bu isim şarkılarıyla hit listelerine girmeyi başaran Romanyalı şarkıcı Alexandra Stan‘di. Başarılı şarkıcı, Mr. Saxobeat şarkısıyla dünya çapındaki müzik listelerinde üst sıralarda uzun süre kaldı. Beyaz Show‘da da Mr. Saxobeat şarkısını söyleyip stüdyodaki izleyicileri coşturan Stan, 10 Haziran 1989 Köstence doğumlu. Alexandra Stan son olarak 2011 yılında Get Back isimli single’ını çıkartmış. Alexandra Stan’in Beyaz Show’da söylediği şarkısını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beyaz Show Alexandra Stan

Beyaz Show Alexandra Stan

Beyaz Show Alexandra Stan – Mr. Saxobeat

Dünyaca ünlü şarkıcı Alexandra Stan canlı yayında Beyaz Show’un konuğu oldu… Programın açılışında seksi bir şovla şarkı söyleyen ünlü şarkıcı izleyiciyi ekrana kilitledi, Twitter’da bir anda TT listesinin başına geçti…

Seksi yıldız kendisini dünyaya tanıtan şarkısı Mr Saxobeat’i Beyaz Show izleyicileri için muhteşem bir sahne şovuyla birlikte seslendirdi.

Ancak stüdyoda hararetin tavan yaptığı an Alexandra’nın Beyaz’ın kucağına oturduğu an oldu. Neye uğradığını şaşıran ünlü sunucuya stüdyodan büyük destek geldi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Alexandra Stan Beyaz’ın konuğu oldu… İşte Beyaz Show’da nefes kesen kucak dansı!

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap