Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Beyaz Show Kıvılcım Dans Grubu 3 Şubat 2012

Beyaz Show Kıvılcım Dans Grubu 3 Şubat 2012

Kanal D’nin fenomen programı Beyaz Show her zamanki gibi birbirinden renkli konukları ağırladı. Bu konuklar arasında arkalarında Anadolu Ateşi Dans Topluluğu‘nun olduğu küçük çocuklardan oluşan bir dans grubu olan “Kıvılcım” da vardı.

Beyaz, programı Kıvılcım grubu ile açtı ve onları “Anadolu Ateşi Yavruladı” şeklinde bir tabirle grubu stüdyoya davet etti. Kıvılcım grubu sahneye hazırladıkları koroegrafi ile giriş yaptı ve yaklaşık 10 dakika süren bir dans gösterisi yaptı. Kıvılcım grubunun Beyaz Show‘da yaptığı dans gösterisi en yakın zamanda yazımıza eklenecektir.

beyaz show kıvılcım grubu dans gösterisi

beyaz show kıvılcım grubu dans gösterisi

Etiketler: , , ,

2 Yorum yapılmış " Beyaz Show Kıvılcım Dans Grubu 3 Şubat 2012 "

  1. Maryse dedi ki:

    Posted on Finally, I located the iorfnmation I was searching for. I have been doing research on this subject, and for three days I keep entering websites that are supposed to have what I’m looking for, only to be discouraged with the lack of what I had to have. I wish I could have found your website quicker! I had about 30% of what I needed and your website has that, and the rest of what I need to finish my research. Thank you and keep up the good work!

  2. zehra dedi ki:

    bizde bu oyununu 23 nisanda oynayacağız

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap