Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Beyaz Show Megan Fox’u Konuk Etti

Beyaz Show Megan Fox’u Konuk Etti

Megan Fox bu gece yayınlanan Beyaz Show’un konuğuydu. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken 25 yaşındaki güzel oyuncu, kendisine yöneltilen sorulara da içtenlikle cevap verdi. Megan Fox‘un İstanbul’a geldiğinde yanında dublörünü getirdiği söylentisini Beyaz‘da merak etmiş olacak ki bu soruyu kendisine sordu. Megan Fox durumun öyle olmadığını, dublörü diye lanse edilen kişinin kendisinin yakın bir arkadaşı olduğunu ve çok fazla magazin muhaberinin havalanında kendisini görüntülemek için beklediğini öğrendiklerinde, uçaktan öncelikle kendisine benzeyen bu yakın arkadaşının indiğini söyledi.

Megan Fox Beyaz Show

Megan Fox Beyaz Show

Megan Fox Dövmesi

Beyaz, stüdyodaki erkek seyircilerden birinin koluna Megan Fox dövmesi yaptırdığı öğrenince, seyirciyi yanlarına davet etti. Megan Fox dövmeyi inceleyip gerçek olduğunu anlayınca seyirciye sarılarak sevgi gösterisi yaptı.

Güzelliği ile ünlü olan Megan Fox‘un aynı zamanda aşırı titiz olduğu da bilinen bir durum. Beyaz’da ünlü güzel bu konuyla ilgili “Restauranlarda çatal bıçak kullanmadığına” dair yaptığı açıklamayı sordu. Megan Fox, “O çok öncedendi, artık o kadar titiz davranmıyorum. Yani artık bu konuda takıntılı değilim” dedi.

Beyaz Show’a konuk olan Megan Fox’un programdaki en dikkat çekici görüntülerini kısa bir süre içinde sitemizde yayınlayacağız.

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap