Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Beyaz Show’da Rafet El Roman’ın Düet Yaptığı Kız Kim?

Beyaz Show’da Rafet El Roman’ın Düet Yaptığı Kız Kim?

Rafet El Roman’ın Beyaz Show’da Şarkı Söylediği Kız Kim? 18.05.2013

Kanal D’nin cuma gecesi klasikleri arasına yerleşen Beyaz  Show her hafta kendi alanına imzasını atmış konukları ağırlarken, mutlaka müzikleri il ede seyirciyi coşturacak bir ismi davet ediyor. Bu isimde gelende son dönemlerde albüm çıkaran ya da çıkarmak üzere olan sanatçılardan seçiliyor. Beyaz Show’un 17.05.2013 Cuma gecesi başlayan ve geç saatlere kadar süren son bölümünde Rafet El Roman ‘da konuklar arasında idi. Beyazıt Öztürk ile dostlukları 90’lı yıllara uzanan ikili, keyifli bir sohbet ortamında muhabbet ederken, Rafet El Roman’da şarkıları ile geceye damgasını vurdu.

Rafet El Roman’ın Kalbine Sürgün şarkısını söylerken beraber düet yaptığı kız bir anda sesi ile dikkatleri çekince Beyaz bu kızı tanıttı.

www.muzikbenimhayatım. com sitesinden genç yetenek arayarak onlara şans tanıyan Rafet El Roman Kalbine Sürgün şarkısında da bu projesinden 3 yıl önce keşfettiği Azerbaycanlı Ezo ile düet yaptı. 3 yıldır Rafet El Roman’la çalışan 20 yaşında olan Bakü’lü bu genç kızın sesi dinleyenleri oldukça etkilerken, fiziği de star ışığı yansıttı.

rafet el roman ezo beyaz show

Rafet El Roman & EZO Kalbine Sürgün Düet | Beyaz Show

http://www.youtube.com/watch?v=wXj8FTkRofo

Etiketler: , , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Beyaz Show’da Rafet El Roman’ın Düet Yaptığı Kız Kim? "

  1. zeynep dedi ki:

    benceçokgüzelbirşarkıherkezetavsiyeediyorum

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap