Buradasınız : Ana Sayfa //Sağlık//Beyonce’u Zayıflatan Kereviz Kürü

Beyonce’u Zayıflatan Kereviz Kürü

Dünyaca ünlü latin şarkıcı Beyonce Knowles, 2012’nin Ocak ayında dünyaya getirdiği ve Blue Ivy adını verdiği kızına hamilelik döneminde bütün bayanlar gibi oldukça kilo almıştı. Ancak güzel şarkıcısı hamilelik sürecinde aldığı kiloları çok hızlı bir şekilde vererek eski formuna kavuştu. Beyonce, bu kadar hızlı zayıflamasının kereviz kürü ile doğrudan ilgisi olduğunu söylüyor ve kilo verme sürecinde sebze ağırlıklı beslendiğini de ekliyor. Düşük kalorili bir besin olan Kereviz kürü’nün idrar söktürücü etkisi de kilo almayı engelliyor. Beyonce‘u eski formuna kavuşturan Kereviz Kürü‘nü yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beyonce Kereviz Kürü

Beyonce Kereviz Kürü

Kereviz Kürü, Kereviz Kürü ile zayıflama, Beyonce Nasıl Zayıfladı?,Beyonce Nasıl Kilo Verdi?

Kereviz Kürü

Kerevizle zayıflama öyle pek te alışılmamış bir durum değildir. Kereviz aynı zamanda yüksek oranlı bitkisel lifler içerir. Buna diyet fiberi de deniliyor. Bitkisel lifler, sindirim sistemini daha iyi çalıştırır ve metabolizma hızlandırır. Bu nedenle yüksek fiber içeren diyetlerdetıpkı lahana gibi mutlaka Kerevize de yer verilir. Kereviz bitkisinde esansiyel minerallerden folasin ve potasyum da bolca bulunur. Potasyum minereli metabolizma hızlandıran ve yağ yakan bir etkiye sahiptir. Görülüyor ki salatalara lezzet veren kereviz, bir çok yöndem de bitkisel zayıflama ve bitkisel tıp alanında da oldukça önemli faydalara sahip bir bitkiymiş.

Kerevizi nasıl tüketmeli?

Kereviz en başta salata olarak, kereviz salatası şeklinde tüketilebilir. Ayrıca kerevizden elde edilen kereviz yağı da önemli bir bitkisel şifa maddesidir. Kereviz ayrıca balık türü deniz mahsülleri ile birlikte tüketilirse zayıflatıcı ve kilo verdirici etkisi had sahfaya çıkmaktadır.

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap