Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Beyonce’un Beyaz Tenli Hali

Beyonce’un Beyaz Tenli Hali

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce Knowles geçen hafta Ivy ismini verdiği kız çocuğunu dünyaya getirdi. Beyonce‘un yeni albüm öncesi tanıtımında çektirdiği fotoğraflarda esmer teninden eser kalmaması dikkat çekiciydi. Fotoğraflarda photoshopla tenini beyazlattığı yorumları yapılan ünlü şarkıcı daha öncede alışveriş yaparken kameralara yakalanmış ve yine teninin beyaz oluşu magazin konusu olmuştu. Beyonce‘un teninin nasıl böyle beyaz olabileceği merak konusu olmayı başardı.

---Sponsor Reklamlar---

beyonce beyaz tenli

beyonce beyaz tenli

Beyonce Nasıl Beyazladı?

Önceki Hali

Beyonce Nasıl Beyazladı?

Beyaz Tenli Hali

Peki Beyonce Nasıl Beyazladı?

Bunun basit bir ışık oyunu olabileceği yorumu yapılırken, bir cilt uzmanı, bunun, babası Afrika asıllı Amerikalı ve annesi melez olan Beyonce‘un ten rengini beyazlatmasının bir sonucu olamayacağını savunmuştu.

---Sponsor Reklamlar---

Google Aramaları:

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica