Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm Fragmanı 14.05.2013

Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm Fragmanı 14.05.2013

Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm fragmanı izle, Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm fragmanında neler olacak? Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm fragmanı heyecanı devam ediyor. Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm fragmanı sizlerle buluşuyor.

Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm fragmanı izle. Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm fragmanında neler olacak? Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm fragmanı heyecanı devam ediyor. Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm fragmanı sizlerle buluşuyor.

Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm Özeti

“Seni gerçekten çok sevmiştim… Bunu bize neden yaptın?” Ceylan Korkut’un bu sözleriyle daha da yıkılır. Ardından ona ulaşamamanın verdiği çaresizlik içinde Eda’dan yardım ister. Ancak Eda’nın evinde onu bekleyen büyük sürprizden habersizdir. Korkut ise Ceylan’ı Eda’nın kapısında gördüğünde ne yapacağını bilemez. Diğer tarafta Tolga, Eda’yla barışmanın yollarını ararken, Korkut’a güvenmesinin bedelini ağır ödeyecek.Tolga, Eda’nın aşık olduğu erkeği ararken bu kez de ölümle burun buruna gelecektir. Korkut ise gözlerini kör eden nefret ve annesine olan sevgi arasında gidip gelmekte, “Kimsesiz olmak yalnız olmak demek değil… Kimsesiz olmak, annesiz olmaktır” derken adeta yaşadığı acısını itiraf etmektedir. Öylesine acı çeker öylesine çaresizce annesini arar ki sona yaklaştığının farkında bile olmaz. Fox Tv’nin iddialı romantik dizi Bir Aşk Hikayesi dizisinin yeni fragmanı yayınlandı.

Etiketler:

1 Yorum yapılmış " Bir Aşk Hikayesi 7.Bölüm Fragmanı 14.05.2013 "

  1. saniye çınar dedi ki:

    ben sizi bir aşkla takip ediyorum

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap